kcmkwindecoration - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Application menu
lt: Programos meniu

en: On all desktops
lt: Visuose darbalaukiuose

en: Minimize
lt: Suskleisti

en: Maximize
lt: Išskleisti

en: Close
lt: Užverti

en: Context help
lt: Kontekstinė pagalba

en: Shade
lt: Slėpti lango turinį

en: Window Decorations
lt: Langų dekoracijos

en: Author
lt: Autorius

en: Titlebar
lt: Antraštės juosta

en: Drop button here to remove it
lt: Norėdami pašalinti mygtuką, tempkite jį čia

en: Drag buttons between here and the titlebar
lt: Tempkite mygtukus tarp šios vietos ir antraštės juostos

en: This module lets you configure the window decorations.
lt: Šis modulis leidžia jums konfigūruoti langų dekoracijas.

[ctx: tab label]
en: Theme
lt: Apipavidalinimas

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
lt: Antraštės juostos mygtukai

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
lt: Gauti naujas langų dekoracijas...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
lt: Užverti langus du kartus spustelėjus meniu mygtuką

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
lt: Rodyti antraštės juostos mygtukų paaiškinimus

en: Edit %1 Theme
lt: Taisyti %1 apipavidalinimą

en: No Borders
lt: Jokių rėmelių

en: No Side Borders
lt: Jokių šoninių rėmelių

en: Tiny
lt: Mažytis

en: Normal
lt: Normalus

en: Large
lt: Didelis

en: Very Large
lt: Labai didelis

en: Huge
lt: Didžiulis

en: Very Huge
lt: Milžiniškas

en: Oversized
lt: Per didelis
