kcmkwincompositing - en to lt translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, windowThumbnailWarning)
en: Keeping the window thumbnail always interferes with the minimized state of windows. This can result in windows not suspending their work when minimized.
lt: Langų miniatiūrų saugojimas visada trukdo sumažintoms langų būsenoms. Tai gali sąlygoti, kad langai, juos sumažinus, nepristabdys savo darbo.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Applications can set a hint to block compositing when the window is open.
     This brings performance improvements for e.g. games.
     The setting can be overruled by window-specific rules.
lt: Programos gali nustatyti užuominą blokuoti kompozicionavimą, kai langas yra atvertas.
     Tai suteikia našumo patobulinimų, pvz., žaidimams.
     Ši nuostata gali būti nustelbta tam tikromis langų taisyklėmis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Allow applications to block compositing
lt: Leisti programoms blokuoti kompozicionavimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
lt: Animacijos greitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
lt: Labai lėtai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
lt: Akimirksniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
lt: Saugoti langų miniatiūras:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
lt: Niekada

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
lt: Tik rodomiems langams

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
lt: Visada

en: Re-enable OpenGL detection
lt: Iš naujo įjungti OpenGL aptikimą
