kwin_clients - en to lt translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
lt: Mažytis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
lt: Didelis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
lt: Labai didelis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
lt: Didžiulis

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
lt: Milžiniškas

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
lt: Per didelis

en: Button size:
lt: Mygtukų dydis:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
lt: Konfigūravimo dialogas

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
lt: Antraščių &lygiavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
lt: Kairė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
lt: Centras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
lt: Dešinė

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad langų rėmeliai būtų piešiami naudojant antraštės juostos spalvas. Priešingu atveju, jie bus piešiami naudojant įprastas fono spalvas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
lt: Spalvotas lango rėmelis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad mygtukai, užvedus ant jų pelę, laipniškai išryškėtų, o po to, pelę patraukus, vėl laipsniškai išnyktų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
lt: Animuoti mygtukus
