kwin - en to lt translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
lt: Nėra

en: Global animation speed:
lt: Visuotinis animacijų greitis:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
lt: Kai kurios programos nepalaiko šios nuostatos: Ypatingai GTK programos negali keisti animacijos trukmės, bet vis tiek išjungs animacijas, kai <interface>animacijų greitis </interface> bus nustatytas į <interface>Žaibišką</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
lt: Lėtas

[ctx: Animation speed]
en: Instant
lt: Žaibiškas

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
lt: Darbalaukio animacijos

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
lt: Lango atvėrimas/užvėrimas:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
lt: Lango išskleidimas:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
lt: Lango suskleidimas:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
lt: Lango rodymas visame ekrane:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
lt: Žvilgsnis į darbalaukį:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
lt: Virtualių darbalaukių perjungimas:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
lt: Konfigūruoti…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
lt: Daugiau efektų nuostatų:
