kwin - en to lt translation catalogue (13 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
lt: Prieinamumas

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
lt: Fokusavimas

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
lt: Žvilgsnio į darbalaukį animacija

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
lt: Virtualių darbalaukių perjungimo animacija

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
lt: Langų valdymas

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
lt: Lango atvėrimo/užvėrimo animacija

en: KWin development team
lt: KWin plėtojimo komanda

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
lt: Nepavyko nustatyti paketo metaduomenų vietos

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
lt: %1 neturi tinkamo metadata.json failo

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
lt: %1 nėra

en: Error loading widget from %1: %2
lt: Klaida įkeliant valdiklį iš %1: %2
