kcm_kwindesktop - en to lt translation catalogue (18 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
lt[0]: Darbalaukis %1
lt[1]: Darbalaukis %1
lt[2]: Darbalaukis %1
lt[3]: Darbalaukis %1

en: There was an error connecting to the compositor.
lt: Jungiantis prie kompozitoriaus, įvyko klaida.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
lt: Įrašant nuostatas į kompozitorių, įvyko klaida.

en: There was an error requesting information from the compositor.
lt: Užklausiant informaciją iš kompozitoriaus, įvyko klaida.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
lt: Eilučių:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
lt: Pridėti darbalaukį

[ctx: @action:button]
en: Rename
lt: Pervadinti

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply new name
lt: Taikyti naują pavadinimą

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel rename
lt: Atsisakyti pervadinimo

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
lt: Virtualūs darbalaukiai buvo pakeisti už šios nuostatų programos ribų. Įrašius dabar, pakeitimai bus nustelbti.

en: Row %1
lt: Eilutė %1

en: Options:
lt: Parinktys:

en: Navigation wraps around
lt: Naršymas sukasi ratu

en: Switch desktops independently for each screen
lt: Perjunginėti darbalaukius kiekviename ekrane atskirai

en: Show animation when switching:
lt: Perjungiant, rodyti animaciją:

en: Show on-screen display when switching:
lt: Perjungiant, rodyti į kurį ekraną perjungiama:

en: Show desktop layout indicators
lt: Rodyti darbalaukio išdėstymo indikatorius
