kcmkwinrules - en to lt translation catalogue (154 entries)

en: Copy of %1
lt: %1 kopija

en: Application settings for %1
lt: Programos nuostatos, skirtos %1

en: Window settings for %1
lt: Lango nuostatos, skirtos %1

[ctx: @item:inlistbox]
en: Unimportant
lt: Nesvarbu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Exact match
lt: Tiksli atitiktis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Substring match
lt: Poeilučio atitiktis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Regular expression
lt: Reguliarusis reiškinys

[ctx: @item:inlistbox This is a noun]
en: Match
lt: Atitiktis

en: Apply initially
lt: Taikyti pradžioje

en: The window property will be only set to the given value after the window is created.
    No further changes will be affected.
lt: Lango savybė bus nustatyta į nurodytą reikšmę tik po to, kai bus sukurtas langas.
    Jokie kiti pakeitimai nebus paveikti.

en: Apply now
lt: Taikyti dabar

en: The window property will be set to the given value immediately and will not be affected later
    (this action will be deleted afterwards).
lt: Lango savybė bus nedelsiant nustatyta į nurodytą reikšmę ir vėliau nebus paveikiama
    (po to, šis veiksmas bus ištrintas).

en: Remember
lt: Įsiminti

en: The value of the window property will be remembered and, every time the window is created, the last remembered value will be applied.
lt: Lango savybės reikšmė bus įsiminta, o kas kartą sukuriant langą, bus taikoma paskiausia įsiminta reikšmė.

en: Do not affect
lt: Nepaveikti

en: The window property will not be affected and therefore the default handling for it will be used.
    Specifying this will block more generic window settings from taking effect.
lt: Lango savybė nebus paveikta ir todėl, langui bus naudojamas numatytasis apdorojimas.
    Tai nurodžius, bus blokuojamos bendresnės lango nuostatos, kad neįsigaliotų.

en: Force
lt: Priverstinai

en: The window property will be always forced to the given value.
lt: Lango savybei bus visada priverstinai naudojama nurodyta reikšmė.

en: Force temporarily
lt: Laikinai priverstinai

en: The window property will be forced to the given value until it is hidden
    (this action will be deleted after the window is hidden).
lt: Lango savybei bus priverstinai naudojama nurodyta reikšmė tol, kol langas nebus paslėptas
    (paslėpus langą, šis veiksmas bus ištrintas).

en: Settings for %1
lt: %1 nuostatos

en: New window settings
lt: Naujo lango nuostatos

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
lt: Jūs nurodėte lango klasę kaip nesvarbią.
    Tai reiškia, kad nuostatos galimai bus taikomos langams iš visų programų. Jei iš tikrųjų, norite sukurti bendrinę nuostatą, tuomet yra rekomenduojama, jog bent apribotumėte lango tipus, kad išvengtumėte specialių lango tipų.

en: Some applications set their own geometry after starting, overriding your initial settings for size and position. To enforce these settings, also force the property "%1" to "Yes".
lt: Kai kurios programos po paleidimo pačios nusistato savo geometriją, nustelbdamos jūsų pradines dydžio ir pozicijos nuostatas. Norėdami priverstinai naudoti šias nuostatas, nustatykite priverstinai savybę „%1“ į „Taip“.

en: Readability may be impaired with extremely low opacity values. At 0%, the window becomes invisible.
lt: Esant ženkliai mažoms nepermatomumo reikšmėms, skaitomumas gali suprastėti. Ties 0%, langas tampa nematomas.

en: Description
lt: Aprašas

en: Window matching
lt: Langų atitiktis

en: Window class (application)
lt: Lango klasė (programa)

en: Match whole window class
lt: Atitikti visą lango klasę

en: Whole window class
lt: Visa lango klasė

en: Window types
lt: Lango tipai

en: Window role
lt: Lango vaidmuo

en: Window title
lt: Lango antraštė

en: Machine (hostname)
lt: Kompiuteris (mazgas)

en: Window tag
lt: Lango žymė

en: Has parent window
lt: Turi viršesnį langą

en: Position
lt: Vieta

en: Size & Position
lt: Dydis ir vieta

en: Size
lt: Dydis

en: Maximized horizontally
lt: Išskleistas horizontaliai

en: Maximized vertically
lt: Išskleistas vertikaliai

en: Virtual desktop
lt: Virtualus darbalaukis

en: Virtual desktops
lt: Virtualūs darbalaukiai

en: Activities
lt: Veiklos

en: Screen
lt: Ekranas

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Minimized
lt: Suskleistas

en: Initial placement
lt: Pradinis išdėstymas

en: Ignore requested geometry
lt: Nepaisyti užklaustos geometrijos

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications can set their own geometry, overriding the window manager preferences. Setting this property overrides their placement requests.<nl/><nl/>This affects <interface>Size</interface> and <interface>Position</interface> but not <interface>Maximized</interface> or <interface>Fullscreen</interface> states.<nl/><nl/>Note that the position can also be used to map to a different <interface>Screen</interface>
lt: Kai kurios programos gali nusistatyti geometriją, nustelbdamos langų tvarkytuvės nuostatas. Nustačius šią savybę, bus nustelbiamos programų išdėstymo užklausos.<nl/><nl/>Tai paveikia <interface>dydį</interface> ir <interface>poziciją</interface>, bet ne <interface>išskleidimo</interface> ar <interface>atvaizdavimo visame ekrane</interface> būsenas.<nl/><nl/>Turėkite omenyje, kad pozicija taip pat gali būti naudojama, kai norima atvaizduoti kitame <interface>ekrane</interface>

en: Minimum Size
lt: Mažiausias dydis

en: Maximum Size
lt: Didžiausias dydis

en: Obey geometry restrictions
lt: Paklusti geometrijos apribojimams

[ctx: @info:tooltip]
en: Some apps like video players or terminals can ask KWin to constrain them to certain aspect ratios or only grow by values larger than the dimensions of one character. Use this property to ignore such restrictions and allow those windows to be resized to arbitrary sizes.<nl/><nl/>This can be helpful for windows that can't quite fit the full screen area when maximized.
lt: Kai kurios programos, tokios kaip vaizdo leistuvės ar terminalai gali prašyti KWin išlaikyti tam tikras jų proporcijas arba keisti jų dydį pagal tam tikras reikšmes, didesnes už vieno simbolio dydį. Naudokite šią savybę norėdami nepaisyti šių apribojimų ir leisti keisti tų langų dydį į pasirenkamus dydžius.<nl/><nl/>Tai gali praversti dirbant su langais, kurie, juos išskleidus, netelpa į visą ekraną.

en: Keep above other windows
lt: Laikyti virš kitų langų

en: Arrangement & Access
lt: Išdėstymas ir prieiga

en: Keep below other windows
lt: Laikyti po kitais langais

en: Skip taskbar
lt: Praleisti užduočių juostą

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls whether or not the window appears in the Task Manager.
lt: Valdo, ar langas bus rodomas užduočių tvarkytuvėje, ar ne.

en: Skip pager
lt: Praleisti darbalaukių perjungiklį

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls whether or not the window appears in the Virtual Desktop manager.
lt: Valdo, ar langas bus rodomas virtualių darbalaukių tvarkytuvėje, ar ne.

en: Skip switcher
lt: Praleisti Alt+Tab perjungiklį

[ctx: @info:tooltip]
en: Controls whether or not the window appears in the <shortcut>Alt+Tab</shortcut> window list.
lt: Valdo, ar langas bus rodomas <shortcut>Alt+Tab</shortcut> langų sąraše, ar ne.

en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

en: No titlebar and frame
lt: Be antraštės juostos ir rėmelio

en: Appearance & Fixes
lt: Išvaizda ir pataisymai

en: Titlebar color scheme
lt: Antraštės juostos spalvų rinkinys

en: Active opacity
lt: Aktyvaus nepermatomumas

en: Inactive opacity
lt: Pasyvaus nepermatomumas

en: Focus stealing prevention
lt: Fokusavimo vogimo prevencija

[ctx: @info:tooltip]
en: KWin tries to prevent windows that were opened without direct user action from raising themselves and taking focus while you're currently interacting with another window. This property can be used to change the level of focus stealing prevention applied to individual windows and apps.<nl/><nl/>Here's what will happen to a window opened without your direct action at each level of focus stealing prevention:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>None:</emphasis> The window will be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>Low:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied, but in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>Normal:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied, but  in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will <emphasis>not</emphasis> be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>High:</emphasis> The window will only be raised and focused if it belongs to the same app as the currently-focused window.</item><item><emphasis strong='true'>Extreme:</emphasis> The window will never be raised and focused.</item></list>
lt: KWin stengiasi neleisti langams, kurie buvo atverti be aiškaus naudotojo veiksmo, išsikelti ir perimti fokusavimą, kol naudotojas sąveikauja su kitu langu. Ši savybė gali būti naudojama, kad būtų pakeistas fokusavimo vogimo prevencijos lygis, taikomas atskiriems langams ir programoms.<nl/><nl/>Štai, kas nutiks kiekviename fokusavimo vogimo prevencijos lygyje su langu, kuris buvo atvertas be tiesioginio jūsų veiksmo:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>Nėra:</emphasis> Langas bus iškeltas ir sufokusuotas.</item><item><emphasis strong='true'>Žema:</emphasis> Fokusavimo vogimo prevencija bus pritaikyta, bet situacijoje, kurią KWin laiko abejotina, langas bus iškeltas ir sufokusuotas.</item><item><emphasis strong='true'>Įprasta:</emphasis> Fokusavimo vogimo prevencija bus pritaikyta, bet situacijoje, kurią KWin laiko abejotina, langas <emphasis>nebus</emphasis> iškeltas ir sufokusuotas.</item><item><emphasis strong='true'>Aukšta:</emphasis> Langas bus iškeltas ir sufokusuotas tik tuo atveju, jeigu jis priklauso tai pačiai programai, kuriai priklauso esamu metu sufokusuotas langas.</item><item><emphasis strong='true'>Ekstremali:</emphasis> Langas niekada nebus iškeltas ir sufokusuotas.</item></list>

en: Focus protection
lt: Fokusavimo apsauga

[ctx: @info:tooltip]
en: This property controls the focus protection level of the currently active window. It is used to override the focus stealing prevention applied to new windows that are opened without your direct action.<nl/><nl/>Here's what happens to new windows that are opened without your direct action at each level of focus protection while the window with this property applied to it has focus:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>None</emphasis>: Newly-opened windows always raise themselves and take focus.</item><item><emphasis strong='true'>Low:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied to the newly-opened window, but in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>Normal:</emphasis> Focus stealing prevention will be applied to the newly-opened window, but in the case of a situation KWin considers ambiguous, the window will <emphasis>not</emphasis> be raised and focused.</item><item><emphasis strong='true'>High:</emphasis> Newly-opened windows will only raise themselves and take focus if they belongs to the same app as the currently-focused window.</item><item><emphasis strong='true'>Extreme:</emphasis> Newly-opened windows never raise themselves and take focus.</item></list>
lt: Ši savybė valdo šiuo metu aktyvaus lango fokusavimo apsaugos lygį. Ji yra naudojama nustelbti fokusavimo vogimo prevenciją, taikomą naujiems langams, kurie yra atveriami be tiesioginio jūsų veiksmo.<nl/><nl/>Štai, kas nutiks kiekviename fokusavimo apsaugos lygyje su kiekvienu nauju langu, kuris atvertas be tiesioginio jūsų veiksmo, kol langas, kuriam yra pritaikyta ši savybė, yra sufokusuotas:<nl/><list><item><emphasis strong='true'>Nėra</emphasis>: Naujai atverti langai visada bus iškeliami ir perims fokusavimą.</item><item><emphasis strong='true'>Žema:</emphasis> Fokusavimo vogimo prevencija bus pritaikyta naujai atvertam langui, bet situacijoje, kurią KWin laiko abejotina, langas bus iškeltas ir sufokusuotas.</item><item><emphasis strong='true'>Įprasta:</emphasis> Fokusavimo vogimo prevencija bus pritaikyta naujai atvertam langui, bet situacijoje, kurią KWin laiko abejotina, langas <emphasis>nebus</emphasis> iškeltas ir sufokusuotas.</item><item><emphasis strong='true'>Aukšta:</emphasis> Naujai atverti langai bus iškelti ir perims fokusavimą tik tuo atveju, jeigu jie priklausys tai pačiai programai, kuriai priklauso esamu metu sufokusuotas langas.</item><item><emphasis strong='true'>Ekstremali:</emphasis> Naujai atverti langai niekada nebus iškelti ir neperims fokusavimo.</item></list>

en: Accept focus
lt: Priimti fokusavimą

en: Controls whether or not the window becomes focused when clicked.
lt: Valdo, ar langas bus fokusuojamas, kai ant jo spustelėjama, ar ne.

en: Ignore global shortcuts
lt: Nepaisyti visuotinių sparčiųjų klavišų

[ctx: @info:tooltip]
en: Use this property to prevent global keyboard shortcuts from working while the window is focused. This can be useful for apps like emulators or virtual machines that handle some of the same shortcuts themselves.<nl/><nl/>Note that you won't be able to <shortcut>Alt+Tab</shortcut> out of the window or use any other global shortcuts such as <shortcut>Alt+Space</shortcut> to activate KRunner.
lt: Naudokite šią savybę, kad neleistumėte visuotiniams spartiesiems klavišams veikti tol, kol langas yra sufokusuotas. Tai gali praversti dirbant su emuliatoriaus programomis ar virtualiomis mašinomis, kurios ir pačios apdoroja kai kuriuos iš tų sparčiųjų klavišų.<nl/><nl/>Turėkite omenyje, kad negalėsite lange pasinaudoti <shortcut>Alt+Tab</shortcut> ar naudoti kokius nors visuotinius sparčiuosius klavišus, kaip, pavyzdžiui, <shortcut>Alt+Space</shortcut>, kuris yra skirtas aktyvuoti KRunner.

en: Closeable
lt: Galimas užverti

en: Desktop file name
lt: Darbalaukio failo pavadinimas

en: Block compositing
lt: Blokuoti komponavimą

en: Layer
lt: Sluoksnis

en: Adaptive sync
lt: „Adaptive Sync“

en: Allow tearing
lt: Leisti plėšymą

en: Hide from screenshots and screen recordings
lt: Slėpti, kai daromos ekrano kopijos ir filmuojamas ekranas

en: Window class not available
lt: Lango klasė neprieinama

[ctx: @info]
en: This application is not providing a class for the window, so KWin cannot use it to match and apply any rules. If you still want to apply some rules to it, try to match other properties like the window title instead.<nl/><nl/>Please consider reporting this bug to the application's developers.
lt: Ši programa nepateikia lango klasės, taigi KWin negali jos naudoti, kad rastų atitiktį ir taikytų kokias nors taisykles. Jei vis tiek norite taikyti langui kažkokias taisykles, pabandykite vietoj to, rasti kitų savybių atitiktį, pavyzdžiui, lango pavadinimą.<nl/><nl/>Apsvarstykite galimybę pranešti apie šią klaidą programos plėtotojams.

en: All window types
lt: Visi langų tipai

en: Normal window
lt: Įprastas langas

en: Dialog window
lt: Dialogo langas

en: Utility window
lt: Paslaugų langas

en: Dock (panel)
lt: Dokas (skydelis)

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Torn-off menu
lt: Atskiras meniu

en: Splash screen
lt: Prisistatymo langas

en: Desktop
lt: Darbalaukis

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone menubar
lt: Atskira meniu juosta

en: On-screen display
lt: Ekraninis pranešimas

en: All desktops
lt: Visi darbalaukiai

[ctx: @info:tooltip in the virtual desktop list]
en: Make the window available on all desktops
lt: Padaryti langą prieinamą visuose darbalaukiuose

en: All activities
lt: Visos veiklos

[ctx: @info:tooltip in the activity list]
en: Make the window available on all activities
lt: Padaryti langą prieinamą visose veiklose

en: Default
lt: Numatytasis

en: No placement
lt: Be išdėstymo

en: Minimal overlapping
lt: Mažiausias persidengimas

en: Maximized
lt: Išskleistas

en: Centered
lt: Per vidurį

en: Random
lt: Atsitiktinai

en: In top-left corner
lt: Viršutiniame kairiajame kampe

en: Under mouse
lt: Po pele

en: On main window
lt: Pagrindiniame lange

en: None
lt: Nėra

en: Low
lt: Žema

en: Normal
lt: Įprasta

en: High
lt: Aukšta

en: Extreme
lt: Ekstremali

en: Below
lt: Žemiau

en: Above
lt: Aukščiau

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Popup
lt: Iškylantysis langas

en: Critical notification
lt: Kritinis pranešimas

en: Overlay
lt: Perdanga

en: Unmanaged window
lt: Nevaldomas langas

en: Could not detect window properties. The window is not managed by KWin.
lt: Nepavyko aptikti lango savybių. Šis langas nėra valdomas KWin.

en: Select File
lt: Pasirinkti failą

en: KWin Rules (*.kwinrule)
lt: KWin taisyklės (*.kwinrule)

en: Add New…
lt: Pridėti naują…

en: Import…
lt: Importuoti…

en: Cancel Export
lt: Atsisakyti importavimo

en: Export…
lt: Eksportuoti…

en: No rules for specific windows are currently set
lt: Šiuo metu jokiems konkretiems langams nėra nustatytų taisyklių

[ctx: @info]
en: Click <interface>Add New…</interface> to add some
lt: Norėdami jas pridėti, spustelėkite <interface>Pridėti naują…</interface>

en: Select the rules to export
lt: Pažymėkite taisykles, kurias norite eksportuoti

en: Unselect All
lt: Nuimti žymėjimą nuo visų

en: Select All
lt: Žymėti visas

en: Save Rules
lt: Įrašyti taisykles

en: Edit
lt: Taisyti

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Import Rules
lt: Importuoti taisykles

en: Export Rules
lt: Eksportuoti taisykles

en: None selected
lt: Nėra pažymėtų

en: All selected
lt: Visi pažymėti

en: %1 selected | %1 selected
lt[0]: %1 pažymėtas
lt[1]: %1 pažymėti
lt[2]: %1 pažymėtų
lt[3]: %1 pažymėtas

en: No window properties changed
lt: Nepasikeitė jokios lango savybės

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Property...</interface> button below to add some window properties that will be affected by the rule
lt: Norėdami pridėti lango savybių, kurias paveiks taisyklė, žemiau spustelėkite mygtuką <interface>Pridėti savybę...</interface>

en: Add Property...
lt: Pridėti savybę...

en: Detect Window Properties
lt: Aptikti lango savybes

en: Instantly
lt: Nedelsiant

en: After %1 second | After %1 seconds
lt[0]: Po %1 sekundės
lt[1]: Po %1 sekundžių
lt[2]: Po %1 sekundžių
lt[3]: Po %1 sekundės

en: Add property to the rule
lt: Pridėti savybę į taisyklę

[ctx: @info:placeholder]
en: No properties left to add
lt: Nebeliko savybių, kurias galima būtų pridėti

[ctx: @info:placeholder %1 is a filter text introduced by the user]
en: No properties match "%1"
lt: Jokios savybės neatitinka „%1“

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne
