kwin_effects - en to lv translation catalogue (109 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
lv: Viegls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
lv: Spēcīgs

en: Show Desktop Grid
lv: Parādīt darbvirsmas režģi

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
lv: Izslēgts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
lv: Augša

en: Top-Right
lv: Augšējais-labais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
lv: Labā

en: Bottom-Right
lv: Apakšējais-labais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
lv: Apakša

en: Bottom-Left
lv: Apakšējais-kreisais

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
lv: Kreisā

en: Top-Left
lv: Augšējais-kreisais

en: Center
lv: Centrs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
lv: Izskats

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Pager
lv: Lapotājs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Automatic
lv: Automātisks

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_DesktopLayoutMode)
en: Custom
lv: Pielāgots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutRowsLabel)
en: N&umber of rows:
lv: Rind&u skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
lv: Darbvirsmas &nosaukuma izlīdzinājums:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
lv: Dabīgs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
lv: Aktivizācija

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en:  milliseconds
lv:  milisekundes

en: Toggle Invert Effect
lv: Pārslēgt invertēšanas efektu

en: Toggle Invert Effect on Window
lv: Pārslēgt loga invertēšanas efektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
lv: Animācijas ilgums:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
lv: Noklusētais

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: milliseconds
lv: milisekundes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
lv: Izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
lv: &Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
lv: &Augstums:

en: Toggle Mouse Click Effect
lv: Pārslēgt peles klikšķa efektu

[ctx: Left mouse button]
en: Left
lv: Kreisā

[ctx: Middle mouse button]
en: Middle
lv: Vidus

[ctx: Right mouse button]
en: Right
lv: Labā

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
lv: Pamata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
lv: Kreisās peles pogas krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
lv: Peles vidējās pogas krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
lv: Labās peles pogas krāsa:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
lv: Riņķi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
lv: Līnijas platums:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
lv:  msek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
lv: Riņķa ilgums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
lv: Riņķa rādiuss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
lv: Riņķu skaits:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
lv: Teksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
lv: Fonts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
lv: Parādīt tekstu:

en: Clear All Mouse Marks
lv: Notīrīt visas peles pēdas

en: Clear Last Mouse Mark
lv: Notīrīt pēdējās peles pēdas

en: Clear Mouse Marks
lv: Notīrīt peles pēdas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
lv: &Krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
lv: Zīmē ar peli turot Shift+Meta taustiņu un kustinot peli.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode)
en: Layout mode:
lv: Izkārtojuma režīms:

en: Toggle Thumbnail for Current Window
lv: Pārslēgt sīktēlu aktīvajam logam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
lv: Maksimālais &platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
lv: &Atstatums:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
lv:  pikseļi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
lv: &Necaurspīdīgums:

en: Track mouse
lv: Izsekot pelei

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
lv: Caurspīdīgums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
lv: Pamata caurspīdīguma iestatījumi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
lv: Kombo lauka izlecošā daļa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
lv: Necaurspīdīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
lv: Dialogi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
lv: Izvēlnes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
lv: Pārvietojot logus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
lv: Neaktīvi logi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
lv: Neatkarīgi norādīt izvēļņu caurspīdīgumu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
lv: Izkrītošās izvēlnes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
lv: Uznirstošās izvēlnes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
lv: Atdalītas izvēlnes:

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
lv: Pārslēgt 'Parādīt logus' (Aktīvā darbvirsma)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
lv: Pārslēgt 'Parādīt logus' (Visas darbvirsmas)

en: Toggle Present Windows (Window class)
lv: Pārslēgt 'Parādīt logus' (Loga klase)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
lv: Ignorēt &minimizētus logus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
lv: &Stīvums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
lv: Vil&kt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
lv: &Pārvietošanas koeficients:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
lv: Ļodzīties kad &pārvieto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
lv: Ļodzīties kad maina izmē&ru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
lv: Ieslēgt p&aplašināto režīmu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
lv: &Ļodzība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
lv: Mazāk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
lv: Vairāk

en: Move Zoomed Area to Left
lv: Pārvietot pietuvināto apgabalu pa kreisi

en: Move Zoomed Area to Right
lv: Pārvietot pietuvināto apgabalu pa labi

en: Move Zoomed Area Upwards
lv: Pārvietot pietuvināto apgabalu augšup

en: Move Zoomed Area Downwards
lv: Pārvietot pietuvināto apgabalu lejup

en: Move Mouse to Focus
lv: Pārvietot peli uz fokusu

en: Move Mouse to Center
lv: Pārvietot peli uz centru

en: Move Left
lv: Pārvietot pa kreisi

en: Move Right
lv: Pārvietot pa labi

en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
lv: Tālummaiņas koeficients:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
lv: Ieslēgt fokusa izsekošanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
lv: Peles rādītājs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
lv: Peles rādītāja redzamība.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
lv: Mērogot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
lv: Paturēt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
lv: Paslēpt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
lv: Izsekot peles kustību.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
lv: Proporcionāls

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
lv: Centrēts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
lv: Izslēgts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
lv: Peles izsekošana:
