kcmkwincompositing - en to lv translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, glCrashedWarning)
en: OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.
    This was most likely due to a driver bug.
    If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,
    you can reset this protection but be aware that this might result in an immediate crash!
lv: OpenGL kompozitēšana (noklusējuma) pagātnē ir likusi „KWin“ avarēt.
    Visdrīzāk, ka tam iemesls ir draivera kļūda.
    Ja domājat, ka pa šo laiku draiveris ar atjaunināts uz stabilāku versiju,
    varat atiestatīt šo aizsardzību, bet ievērojiet, ka tas var novest pie tūlītējas avārijas!

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, windowThumbnailWarning)
en: Keeping the window thumbnail always interferes with the minimized state of windows. This can result in windows not suspending their work when minimized.
lv: Logu sīktēlu paturēšana vienmēr traucē logu minimizētam stāvoklim. Rezultātā logi pēc minimizēšanas var neapturēt savu darbību.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compositingLabel)
en: Compositing:
lv: Kompozitēšanas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Enabled)
en: Enable on startup
lv: Ieslēgt palaižot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Applications can set a hint to block compositing when the window is open.
     This brings performance improvements for e.g. games.
     The setting can be overruled by window-specific rules.
lv: Programmas var iestatīt mājienu bloķēt kompozitēšanu, kad ir atvērts šis logs.
     Tas nodrošina veiktspējas uzlabojumus, piemēram, spēlēm.
     Šo iestatījumu var pārrakstīt logam specifiski noteikumi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowsBlockCompositing)
en: Allow applications to block compositing
lv: Ļaut programmām bloķēt kompozitēšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, animationSpeedLabel)
en: Animation speed:
lv: Animācijas ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Very slow
lv: Ļoti lēna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Instant
lv: Tūlītēja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HiddenPreviews)
en: Keep window thumbnails:
lv: Paturēt logu sīktēlus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Never
lv: Nekad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Only for Shown Windows
lv: Tikai redzamajiem logiem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HiddenPreviews)
en: Always
lv: Vienmēr

en: Re-enable OpenGL detection
lv: Atkal ieslēgt „OpenGL“ noteikšanu
