kwin - en to lv translation catalogue (724 entries)

en: Press right control to ungrab pointer
lv: Spiediet labo „Control“ taustiņu, lai atdotu peles kursoru

en: Press right control key to grab pointer
lv: Spiediet labo „Control“ taustiņu, lai paņemtu peles kursoru

[ctx: Title of nested KWin Wayland with Wayland socket identifier as argument]
en: KDE Wayland Compositor %1
lv: KDE „Wayland“ kompozitors „%1“

en: - Output disabled
lv: – Izvade ir izslēgta

en: - Output dimmed
lv: – Izvade ir satumsināta

en: Press right control to ungrab input
lv: Spiediet labo „Control“ taustiņu, lai atdotu ievadi

en: Press right control key to grab input
lv: Spiediet labo „Control“ taustiņu, lai paņemtu ievadi

en: KDE Wayland Compositor
lv: KDE „Wayland“ kompozitors

en: Desktop effects were restarted due to a graphics reset
lv: Darbvirsmas efekti ir pārstartēti grafikas atiestatīšanas rezultātā

en: Suspend Compositing
lv: Apturēt kompozitēšanu

en: <b>OpenGL compositing (the default) has crashed KWin in the past.</b><br>This was most likely due to a driver bug.<p>If you think that you have meanwhile upgraded to a stable driver,<br>you can reset this protection but <b>be aware that this might result in an immediate crash!</b></p>
lv: <b>OpenGL kompozitēšana (noklusējumā izmantotā) pagātnē ir likusi „KWin“ avarēt.</b><br>Visdrīzāk tas ir noticis draivera kļūdas dēļ.<p>Ja domājat, ja pa šo laiku atjauninājāt draiveri uz stabilāku versiju,<br>varat atiestatīt šo aizsardzību, bet <b>tā rezultātā sistēma var uzreiz avarēt!</b></p>

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
lv: Pieprasītie X paplašinājumi (XComposite un XDamage) nav pieejami.

en: GLX/OpenGL is not available.
lv: GLX/OpenGL nav pieejams.

en: Failed to open ICC profile "%1"
lv: Neizdevās atvērt ICC profilu „%1“

en: ICC profile "%1" doesn't exist
lv: ICC profils „%1“ nepastāv

en: ICC profile "%1" is not usable for displays
lv: ICC profils „%1“ nav piemērots displejiem

en: ICC profile "%1" has unsupported connection space, only XYZ is supported
lv: ICC profilam „%1“ ir neatbalstīta savienojuma telpa. Sistēma atbalsta tikai XYZ

en: ICC profile "%1" is broken, input/output color space isn't RGB
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Ievades/izvades krāsu telpa nav RGB

en: ICC profile "%1" is broken, it has no whitepoint
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Tam trūkst baltā punkta

en: ICC profile "%1" is broken, its whitepoint is invalid
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Tā baltais punkts nav derīgs

en: ICC profile "%1" is broken, parsing chromatic adaptation matrix failed
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Kļūda, parsējot hromatiskās adaptācijas matricu

en: ICC profile "%1" is broken, inverting chromatic adaptation matrix failed
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Kļūda, invertējot hromatiskās adaptācijas matricu

en: ICC profile "%1" is broken, it has no primaries
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Tas nesatur primāros elementus

en: ICC profile "%1" is broken, couldn't calculate its primaries
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Kļūda, rēķinot primāros elementus

en: ICC profile "%1" is broken, its primaries are invalid
lv: ICC profils „%1“ nedarbojas. Tā primārie elementi nav derīgi

en: ICC profile "%1" with only BToD tags isn't supported
lv: ICC profils „%1“ ar tikai „BToD“ birku nav atbalstīti

en: Color profile is missing TRC tags
lv: Krāsu profilam trūkst TRC birku

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Timestamp (µsec)
lv: Laika zīmogs (µsec)

[ctx: A mouse button]
en: Left
lv: Kreisais

[ctx: A mouse button]
en: Right
lv: Labais

[ctx: A mouse button]
en: Middle
lv: Vidējais

[ctx: A mouse button]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: A mouse button]
en: Forward
lv: Uz priekšu

[ctx: A mouse button]
en: Task
lv: Uzdevums

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 4
lv: Papildu taustiņš 4

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 5
lv: Papildu taustiņš 5

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 6
lv: Papildu taustiņš 6

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 7
lv: Papildu taustiņš 7

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 8
lv: Papildu taustiņš 8

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 9
lv: Papildu taustiņš 9

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 10
lv: Papildu taustiņš 10

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 11
lv: Papildu taustiņš 11

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 12
lv: Papildu taustiņš 12

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 13
lv: Papildu taustiņš 13

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 14
lv: Papildu taustiņš 14

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 15
lv: Papildu taustiņš 15

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 16
lv: Papildu taustiņš 16

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 17
lv: Papildu taustiņš 14

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 18
lv: Papildu taustiņš 18

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 19
lv: Papildu taustiņš 19

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 20
lv: Papildu taustiņš 20

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 21
lv: Papildu taustiņš 21

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 22
lv: Papildu taustiņš 22

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 23
lv: Papildu taustiņš 23

[ctx: A mouse button]
en: Extra Button 24
lv: Papildu taustiņš 24

en: Input Device
lv: Ievades ierīce

[ctx: The input device of the event is not known]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: A mouse pointer motion event]
en: Pointer Motion
lv: Rādītāja kustība

[ctx: The relative mouse movement]
en: Delta (not accelerated)
lv: Delta (bez paātrinājuma)

[ctx: The global mouse pointer position]
en: Global Position
lv: Globālā pozīcija

[ctx: A mouse pointer button press event]
en: Pointer Button Press
lv: Rādītāja taustiņa nospiešana

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Button
lv: Taustiņš

[ctx: A button in a mouse press/release event]
en: Native Button code
lv: Savs taustiņa kods

[ctx: All currently pressed buttons in a mouse press/release event]
en: Pressed Buttons
lv: Nospiestie taustiņi

[ctx: A mouse pointer button release event]
en: Pointer Button Release
lv: Rādītāja pogas atlaišana

[ctx: A mouse pointer axis (wheel) event]
en: Pointer Axis
lv: Rādītāja asis

[ctx: The orientation of a pointer axis event]
en: Orientation
lv: Orientācija

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Horizontal
lv: Horizontāla

[ctx: An orientation of a pointer axis event]
en: Vertical
lv: Vertikāla

[ctx: A key press event]
en: Key Press
lv: Taustiņa spiediens

[ctx: A key release event]
en: Key Release
lv: Taustiņa atlaišana

[ctx: A keyboard modifier]
en: Keypad
lv: Ciparu bloks

[ctx: A keyboard modifier]
en: Group-switch
lv: Grupas pārslēgšana

[ctx: Whether the event is an automatic key repeat]
en: Repeat
lv: Atkārtot

[ctx: The code reported by the kernel]
en: Keycode
lv: Taustiņa kods

[ctx: Key according to Qt]
en: Qt::Key code
lv: Qt::Taustiņa kods

[ctx: The translated code to an Xkb symbol]
en: Xkb symbol
lv: Xkb simbols

[ctx: The currently active modifiers]
en: Modifiers
lv: Modifikatori

[ctx: A touch down event]
en: Touch down
lv: Pieskaršanās

[ctx: The id of the touch point in the touch event]
en: Point identifier
lv: Punkta identifikators

[ctx: The global position of the touch point]
en: Global position
lv: Globālais novietojums

[ctx: A touch motion event]
en: Touch Motion
lv: Skāriena kustība

[ctx: A touch up event]
en: Touch Up
lv: Atlaišana

[ctx: A pinch gesture is started]
en: Pinch start
lv: Kniebšanas sākums

[ctx: Number of fingers in this pinch gesture]
en: Finger count
lv: Pirkstu skaits

[ctx: A pinch gesture is updated]
en: Pinch update
lv: Kniebšanas atjauninājums

[ctx: Current scale in pinch gesture]
en: Scale
lv: Mērogs

[ctx: Current angle in pinch gesture]
en: Angle delta
lv: Leņķa delta

[ctx: A pinch gesture ended]
en: Pinch end
lv: Kniebšanas beigas

[ctx: A pinch gesture got cancelled]
en: Pinch cancelled
lv: Kniebšana atcelta

[ctx: A swipe gesture is started]
en: Swipe start
lv: Pavilkšanas sākums

[ctx: Number of fingers in this swipe gesture]
en: Finger count
lv: Pirkstu skaits

[ctx: A swipe gesture is updated]
en: Swipe update
lv: Pavilkšana augšup

[ctx: A swipe gesture ended]
en: Swipe end
lv: Pavilkšanas beigas

[ctx: A swipe gesture got cancelled]
en: Swipe cancelled
lv: Pavilkšana atcelta

[ctx: A hardware switch (e.g. notebook lid) got toggled]
en: Switch toggled
lv: Iesl./izsl slēdzis

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Notebook lid
lv: Klēpjdatora vāks

[ctx: Name of a hardware switch]
en: Tablet mode
lv: Planšetdatora režīms

[ctx: A hardware switch]
en: Switch
lv: Slēdzis

[ctx: The hardware switch got turned off]
en: Off
lv: Izslēgts

[ctx: The hardware switch got turned on]
en: On
lv: Ieslēgts

[ctx: State of a hardware switch (on/off)]
en: State
lv: Stāvoklis

en: Tablet Tool Proximity
lv: Planšetdatora rīka tuvinājums

en: Proximity
lv: Tuvinājums

en: In
lv: Uz iekšu

en: Out
lv: Uz āru

en: Position
lv: Novietojums

en: Tilt
lv: Savērsums

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Pressure
lv: Spiediens

en: Buttons
lv: Taustiņi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, modifiersBox)
en: Modifiers
lv: Modifikatori

en: Tablet Tool Axis
lv: Planšetdatora rīka asis

en: Tablet Tool Tip
lv: Planšetdatora rīka uzgalis

en: Tip
lv: Uzgalis

en: Down
lv: Lejup

en: Up
lv: Augšup

en: Tablet Tool Button
lv: Planšetdatora rīka taustiņš

en: Button
lv: Taustiņš

en: Pressed
lv: Nospiests

en: Tablet
lv: Planšetdators

en: Tablet Pad Button
lv: Planšetdatora taustiņš

en: Tablet Pad Strip
lv: Planšetdatora josta

en: Number
lv: Skaits

en: isFinger
lv: ir Pirksts

en: Tablet Pad Ring
lv: Planšetes riņķis

[ctx: @label]
en: Effects
lv: Efekti

en: No Mouse Buttons
lv: Nav peles taustiņu

[ctx: Mouse Button]
en: left
lv: kreisais

[ctx: Mouse Button]
en: right
lv: labais

[ctx: Mouse Button]
en: middle
lv: vidējais

[ctx: Mouse Button]
en: back
lv: atpakaļ

[ctx: Mouse Button]
en: forward
lv: uz priekšu

[ctx: Mouse Button]
en: extra 1
lv: papildu 1

[ctx: Mouse Button]
en: extra 2
lv: papildu 2

[ctx: Mouse Button]
en: extra 3
lv: papildu 3

[ctx: Mouse Button]
en: extra 4
lv: papildu 4

[ctx: Mouse Button]
en: extra 5
lv: papildu 5

[ctx: Mouse Button]
en: extra 6
lv: papildu 6

[ctx: Mouse Button]
en: extra 7
lv: papildu 7

[ctx: Mouse Button]
en: extra 8
lv: papildu 8

[ctx: Mouse Button]
en: extra 9
lv: papildu 9

[ctx: Mouse Button]
en: extra 10
lv: papildu 10

[ctx: Mouse Button]
en: extra 11
lv: papildu 11

[ctx: Mouse Button]
en: extra 12
lv: papildu 12

[ctx: Mouse Button]
en: extra 13
lv: papildu 13

[ctx: Mouse Button]
en: extra 14
lv: papildu 14

[ctx: Mouse Button]
en: extra 15
lv: papildu 15

[ctx: Mouse Button]
en: extra 16
lv: papildu 16

[ctx: Mouse Button]
en: extra 17
lv: papildu 17

[ctx: Mouse Button]
en: extra 18
lv: papildu 18

[ctx: Mouse Button]
en: extra 19
lv: papildu 19

[ctx: Mouse Button]
en: extra 20
lv: papildu 20

[ctx: Mouse Button]
en: extra 21
lv: papildu 21

[ctx: Mouse Button]
en: extra 22
lv: papildu 22

[ctx: Mouse Button]
en: extra 23
lv: papildu 23

[ctx: Mouse Button]
en: extra 24
lv: papildu 24

[ctx: Mouse Button]
en: task
lv: uzdevums

en: X11 Windows
lv: X11 logi

en: X11 Unmanaged Windows
lv: X11 nepārvaldīti logi

en: Wayland Windows
lv: „Wayland“ logi

en: Internal Windows
lv: Iekšējie logi

[ctx: @action:button unload an effect]
en: Unload
lv: Izlādēt

[ctx: @action:button load an effect]
en: Load
lv: Ielādēt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DebugConsole)
en: Debug Console
lv: Atkļūdošanas konsole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, quitButton)
en: Quit Debug Console
lv: Iziet no atkļūdošanas konsoles

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, windows)
en: Windows
lv: Logi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, input)
en: Input Events
lv: Ievades notikumi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, inputDevices)
en: Input Devices
lv: Ievades ierīces

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noOpenGLLabel)
en: No OpenGL compositor running
lv: Neviens „OpenGL“ kompozitors nestrādā

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, driverInfoBox)
en: OpenGL (ES) driver information
lv: OpenGL (ES) draivera informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Vendor:
lv: Piegādātājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Renderer:
lv: Atveidotājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Version:
lv: Versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Shading Language Version:
lv: Ēnošanas valodas versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Driver:
lv: Draiveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: GPU class:
lv: GPU klase:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: OpenGL Version:
lv: „OpenGL“ versija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: GLSL Version:
lv: „GLSL“ versija:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, platformExtensionsBox)
en: Platform Extensions
lv: Platformas paplašinājumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, glExtensionsBox)
en: OpenGL (ES) Extensions
lv: „OpenGL“ (ES) paplašinājumi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, keyboard)
en: Keyboard
lv: Tastatūra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, layoutBox)
en: Keymap Layouts
lv: Taustiņu kartes izkārtojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Current Layout:
lv: Pašreizējais izkārtojums:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeModifiersBox)
en: Active Modifiers
lv: Aktīvie modifikatori

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ledsBox)
en: LEDs
lv: Apgaismojums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeLedsBox)
en: Active LEDs
lv: Aktīvais apgaismojums

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, clipboard) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Clipboard
lv: Starpliktuve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Primary Selection
lv: Primārā atlase

en: Window Manager
lv: Logu pārvaldnieks

en: PID of the application to terminate
lv: Nobeidzamās programmas PID

en: Hostname on which the application is running
lv: Resursdators, uz kura darbojas programma

en: hostname
lv: resursdatora nosaukums

en: Caption of the window to be terminated
lv: Nobeidzamā loga virsraksts

en: caption
lv: virsraksts

en: Name of the application to be terminated
lv: Nobeidzamās programmas nosaukums

en: name
lv: nosaukums

en: ID of resource belonging to the application
lv: Programmai piederošā resursa ID

en: Time of user action causing termination
lv: Lietotāja darbības, kas izsauc nobeigšanu, laiks

en: time
lv: laiks

en: KWin helper utility
lv: „KWin“ palīgprogramma

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
lv: Šī palīgprogramma nav paredzēta tiešai izsaukšanai.

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
lv: <para>„<application>%1</application>“ nereaģē. Vai vēlaties nobeigt šo programmu?</para>

[ctx: @info "window title" of application name is not responding.]
en: <para>"%1" of <application>%2</application> is not responding. Do you want to terminate this application?</para>
lv: <para>Programmas „<application>%2</application>“ dokuments „%1“ nereaģē. Vai vēlaties šo programmu nobeigt?</para>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis strong='true'>Terminating this application will close all of its windows. Any unsaved data will be lost.</emphasis></para>
lv: <para><emphasis strong='true'>Šīs programmas nobeigšana aizvērs visus tās logus. Visa nesaglabātā informācija būs zudusi.</emphasis></para>

[ctx: @action:button Terminate app]
en: &Terminate %1
lv: &Nobeigt „%1“

[ctx: @action:button Wait for frozen app to maybe respond again]
en: &Wait Longer
lv: &Vēl uzgaidīt

[ctx: @title:window]
en: Not Responding
lv: Nereaģē

[ctx: @info]
en: Process ID: %1
lv: Procesa ID: %1

[ctx: @info]
en: Host name: %1
lv: Resursdatora nosaukums: %1

en: Touchpad
lv: Skārienpaliktnis

en: Keyboard Layout Switcher
lv: Tastatūras izkārtojuma pārslēdzējs

en: Select window to force close with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lv: Atlasiet logu, kuru aizvērt piespiedu kārtā, un nospiediet „Enter“.
    Lai atceltu darbību, spiediet „Escape“ vai peles labo taustiņu.

en: KDE window manager
lv: KDE logu pārvaldnieks

en: (c) 1999-2019, The KDE Developers
lv: (c) 1999–2019, KDE Izstrādātāji

en: Disable configuration options
lv: Atslēgt konfigurācijas opcijas

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
lv: Parādīt, ja „KWin“ ir avarējis vairākas reizes pēc kārtas

en: Start a rootless Xwayland server.
lv: Sākt „XWayland“ serveri bez saknes lietotāja privilēģijām

en: Name of the Wayland socket to listen on. If not set "wayland-0" is used.
lv: „Wayland“ ligzdas nosaukums, ko klausīties. Ja nav norādīts, izmanto „wayland-0“.

en: The X11 Display to use in windowed mode on platform X11.
lv: X11 displejs, ko izmanto logu režīmā X11 platformā

en: The Wayland Display to use in windowed mode on platform Wayland.
lv: „Wayland“ displejs, ko izmantot logu režīmā „Wayland“ platformā.

en: Render to a virtual framebuffer.
lv: Atveidot virtuālā kadru atjaunošanas buferī.

en: The width for windowed mode. Default width is 1024.
lv: Logu režīma platums. Noklusējums ir 1024.

en: The height for windowed mode. Default height is 768.
lv: Logu režīma augstums. Noklusējums ir 768.

en: The scale for windowed mode. Default value is 1.
lv: Logu režīma mērogs. Noklusējuma vērtība ir 1.

en: The number of windows to open as outputs in windowed mode. Default value is 1
lv: Kā izejas logu režīmā atveramo logu skaits. Noklusējuma vērtība ir 1.

en: Wayland socket to use for incoming connections. This can be combined with --socket to name the socket
lv: „Wayland“ ligzda ienākošiem savienojumiem. To iespējams kombinēt ar -- ligzdu, lai nosauktu ligzdu

en: XWayland socket to use for Xwayland's incoming connections. This can be set multiple times
lv: „XWayland“ ligzda „XWayland“ ienākošiem savienojumiem. To iespējams iestatīt vairākas reizes

en: Name of the xwayland display that has been pre-set up
lv: Iepriekš definētais „XWayland“ displeja nosaukums

en: Name of the xauthority file
lv: „xauthority“ datnes nosaukums

en: Exits this instance so it can be restarted by kwin_wayland_wrapper.
lv: Iziet no šīs instances, lai to varētu pārstartēt „kwin_wayland_wrapper“.

en: Render through drm node.
lv: Renderēt caur drm režīmu.

en: Extract locale information from locale1 rather than the user's configuration
lv: Izvilkt lokāles informāciju no locale1, bet ne lietotāja konfigurācijas

en: Input method that KWin starts.
lv: Ievades metode, kuru palaiž „KWin“.

en: Starts the session in locked mode.
lv: Sāk sesiju slēgtā režīmā.

en: Starts the session without lock screen support.
lv: Sāk sesiju bez ekrāna slēgšanas atbalsta.

en: Starts the session without global shortcuts support.
lv: Sāk sesiju bez globālo taustiņu kombināciju atbalsta.

en: Disable KActivities integration.
lv: Izslēdz „KActivities“ integrāciju.

en: Exit after the session application, which is started by KWin, closed.
lv: Iziet pēc „KWin“ uzsāktās sesijas programmas aizvēršanas.

en: Applications to start once Wayland and Xwayland server are started
lv: Palaižamās programmas pēc „Wayland“ un „XWayland“ palaišanas

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
lv: „KWin“ ir nestabils.
    Tas avarēja vairākas reizes pēc kārtas.
    Varat izvēlēties citu logu pārvaldnieku:

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
lv: kwin: neizdevās iegūt logu pārvaldnieka statusu. Vai darbojas cits logu pārvaldnieks (mēģiniet darbināt ar --replace)

en: kwin: another window manager is running (try using --replace)
lv: kwin: ir palaists cits logu pārvaldnieks (mēģiniet darbināt ar --replace)

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
lv: Aizvietot jau darbojošos ar ICCCM2.0 savietojamu logu pārvaldnieku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en: Blur strength:
lv: Aizmiglošanas stiprums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
lv: Viegls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
lv: Stiprs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en: Noise strength:
lv: Trokšņa stiprums:

en: Select a position for color picking with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lv: Atlasiet krāsu atlases pozīciju ar kreiso klikšķi un spiediet „Enter“.
    Lai atceltu, spiediet „Escape“ vai peles labo klikšķi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en: Strength:
lv: Stiprums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Dim)
en: Dim:
lv: Aptumšot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Docks and panels
lv: Doki un paneļi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Desktop
lv: Darbvirsma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en: Keep above windows
lv: Paturēt virs logiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en: By window group
lv: Pēc loga grupas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimFullScreen)
en: Fullscreen windows
lv: Pilnekrāna logi

[ctx: @action shortcut]
en: Disable Active Input Capture
lv: Izslēdz aktīvās ievades uztveršanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en: Duration:
lv: Ilgums:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
lv: Noklusējums

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en:  milliseconds
lv:  milisekundes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_InAnimation)
en: Window Open Animation
lv: Loga atvēršanas animācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationEdge)
en: Rotation edge:
lv: Rotācijas mala:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
lv: Augšējā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
lv: Labā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
lv: Apakšējā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
lv: Kreisā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationAngle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationAngle)
en: Rotation angle:
lv: Rotācijas leņķis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en: Distance:
lv: Attālums:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_OutAnimation)
en: Window Close Animation
lv: Loga aizvēršanas animācija

[ctx: @item:inmenu never hide cursor on inactivity]
en: Never
lv: Nekad

en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InactivityDuration)
en: Hide cursor on inactivity:
lv: Paslēpt kursoru, kad nav aktīvs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideOnTyping)
en: Hide cursor on typing
lv: Paslēpt kursoru, kad raksta

en: Toggle Invert Effect
lv: Iesl./izsl. invertēšanas efektu

en: Toggle Invert Effect on Window
lv: Iesl./izsl. loga invertēšanas efektu

en: Invert Screen Colors
lv: Invertēt ekrāna krāsas

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
lv: Niecīgs

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
lv: Liels

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
lv: Ļoti liels

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
lv: Milzīgs

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
lv: Ļoti milzīgs

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
lv: Pavisam liels

en: Button size:
lv: Taustiņa izmērs:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
lv: Konfigurācijas logs

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
lv: Virsrakst&a novietojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
lv: Centrā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
lv: Izvēlies šo opciju, ja vēlies, lai loga apmale būtu virsrakstjoslas krāsā. Citādi tā būs fona krāsā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
lv: Krāsaina loga apmale

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai pogas fokusētos, kad virs tām noliek peles kursoru un lai fokuss pazustu, kad to aizbīda prom.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
lv: Animēt pogas

en: The Caps Lock key has been activated
lv: Ieslēgts „Caps Lock“ taustiņš

en: The Caps Lock key is now inactive
lv: „Caps Lock“ taustiņš ir izslēgts

en: The Num Lock key has been activated
lv: Ieslēgts „Num Lock“ taustiņš

en: The Num Lock key is now inactive
lv: „Num Lock“ taustiņš ir izslēgts

en: The Scroll Lock key has been activated
lv: Ieslēgts „Scroll Lock“ taustiņš

en: The Scroll Lock key is now inactive
lv: „Scroll Lock“ taustiņš ir izslēgts

en: The Shift key is now active.
lv: Ieslēgts „Shift“ taustiņš.

en: The Shift key is now inactive.
lv: „Shift“ taustiņš ir izslēgts.

en: The Control key is now active.
lv: Ieslēgts „Control“ taustiņš.

en: The Control key is now inactive.
lv: „Control“ taustiņš ir izslēgts.

en: The Alt key is now active.
lv: Ieslēgts „Alt“ taustiņš.

en: The Alt key is now inactive.
lv: „Alt“ taustiņš ir izslēgts.

en: The Meta key is now active.
lv: Ieslēgts „Meta“ taustiņš.

en: The Meta key is now inactive.
lv: „Meta“ taustiņš ir izslēgts.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: activate
lv: aktivizēt

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: close
lv: aizvērt

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: minimize
lv: minimizēt

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: max
lv: maks.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: maximize
lv: maksimizēt

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: fullscreen
lv: pilnekrāna režīms

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: shade
lv: atritināt

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep above
lv: paturēt virs citiem

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: keep below
lv: paturēt zem citiem

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: window
lv: logs

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: name
lv: nosaukums

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: appname
lv: programmas nosaukums

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop
lv: darbvirsma

en: Switch to desktop %1
lv: Pārslēgties uz %1. darbvirsmu

en: Close running window on %1
lv: Aizvērt uz %1 atvērto logu

en: (Un)minimize running window on %1
lv: Minimizēt (atcelt minimizēšanu) uz %1 atvērto logu

en: Maximize/restore running window on %1
lv: Maksimizēt/atjaunot uz %1 atvērto logu

en: Toggle fullscreen for running window on %1
lv: Iesl./izsk. uz %1 palaistā loga pilnekrānu

en: (Un)shade running window on %1
lv: Aizritināt (atritināt) uz %1 atvērto logu

en: Toggle keep above for running window on %1
lv: Iesl./izsl. uz %1 atvērto logu

en: Toggle keep below running window on %1
lv: Iesl./izsl. paturēšanu zem logiem uz %1

en: Activate running window on %1
lv: Aktivizēt atvērto logu uz %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
lv: Izgaist uz melnu (tikai pilnekrāna ielādēšanās ekrāniem)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
lv: Animācijas ilgums:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
lv: Noklusētais

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
lv: Izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
lv: &Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
lv: &Augstums

en: Toggle Mouse Click Animation
lv: Iesl./izsl. peles klikšķa animāciju

[ctx: Left mouse button]
en: Left
lv: Kreisais

[ctx: Middle mouse button]
en: Middle
lv: Vidējais

[ctx: Right mouse button]
en: Right
lv: Labais

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
lv: Pamata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
lv: Peles kreisā taustiņa krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
lv: Peles vidējā taustiņa krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
lv: Peles labā taustiņa krāsa:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
lv: Riņķi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
lv: Līnijas platums:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_LineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingSize)
en:  pixel
lv:  pikselis

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
lv:  msek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
lv: Riņķa ilgums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
lv: Riņķa rādiuss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
lv: Riņķu skaits:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font)
en: Text
lv: Teksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
lv: Fonts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
lv: Rādīt tekstu:

en: Clear All Mouse Marks
lv: Notīrīt visas peles pēdas

en: Clear Last Mouse Mark
lv: Notīrīt pēdējās peles pēdas

en: Clear Mouse Marks
lv: Tīrīt peles pēdas

[ctx: Suffix]
en:  pixel |  pixels
lv[0]:  pikselis
lv[1]:  pikseļi
lv[2]:  pikseļu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
lv: Izskats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wid&th:
lv: &Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
lv: &Krāsa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Draw with the mouse by holding modifier keys and moving the mouse
lv: Zīmē ar peli, turot modifikācijas taustiņus un pārvietojot peli.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FreedrawModifierKeys)
en: Free draw modifier keys:
lv: Brīvroku zīmēšanas modifikācijas taustiņi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ArrowdrawModifierKeys)
en: Arrow draw modifier keys:
lv: Bultu zīmēšanas modifikatora taustiņi:

[ctx: Night Light was temporarily disabled]
en: Night Light Suspended
lv: Nakts gaisma ir apturēta

[ctx: Night Light was reenabled from temporary suspension]
en: Night Light Resumed
lv: Nakts gaisma ir atsākta

[ctx: Temporarily disable/reenable Night Light]
en: Suspend/Resume Night Light
lv: Apturēt/atsākt nakts gaismu

en: Color Temperature Preview
lv: Krāsu temperatūras priekšskatījums

[ctx: @label]
en: Unknown
lv: Nav zināms

[ctx: @action Overview and Grid View are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
lv: Iet cauri pārskata un režģa skatam

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Grid View and Overview
lv: Iet cauri režģa skatam un pārskatam

[ctx: @action Overview is the name of a KWin effect]
en: Toggle Overview
lv: Ieslēgt/izslēgt pārskatu

[ctx: @action Grid View is the name of a KWin effect]
en: Toggle Grid View
lv: Ieslēgt/izslēgt režģa skatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Ignore minimized windows:
lv: Ignorēt minimizētos logus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Organize windows in the Grid View:
lv: Logus izkārtot režģa skatā:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FilterWindows)
en: Search results include filtered windows:
lv: Starp meklēšanas rezultātiem ir filtrētie logi:

[ctx: @action Grid View and Overview are the name of KWin effects]
en: Cycle through Overview and Grid View
lv: Iet cauri pārskatam un režģa skatam

[ctx: @action Overview is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Overview
lv: Ieslēgt/izslēgt pārskatu

[ctx: @action Grid view is the name of a Kwin effect]
en: Toggle Grid View
lv: Ieslēgt/izslēgt režģa skatu

en: Delete Virtual Desktop
lv: Dzēst virtuālo darbvirsmu

en: Add Virtual Desktop
lv: Pievienot virtuālo darbvirsmu

[ctx: @info:placeholder]
en: No other Virtual Desktops to show
lv: Nav parādītas citas virtuālās darbvirsmas

[ctx: @action:button]
en: Add Virtual Desktop
lv: Pievienot virtuālo darbvirsmu

[ctx: @action:button]
en: Configure Virtual Desktops…
lv: Konfigurēt virtuālās darbvirsmas…

[ctx: @info:placeholder]
en: No matching windows
lv: Nav atbilstošu logu

en: Drag Down To Close
lv: Vilkt lejup, lai aizvērtu

[ctx: @info:tooltip as in: 'close this window']
en: Close window
lv: Aizvērt logu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InScale)
en: Window open scale:
lv: Loga atvēršanas mērogs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutScale)
en: Window close scale:
lv: Loga aizvēršanas mērogs:

en: Failed to start main PipeWire loop
lv: Neizdevās palaist „PipeWire“ galveno ciklu

en: Failed to create PipeWire context
lv: Neizdevās palaist „PipeWire“ kontekstu

en: Failed to connect PipeWire context
lv: Neizdevās pievienot „PipeWire“ kontekstu

en: Could not find window id %1
lv: Neizdevās atrast loga id %1

en: Could not find output
lv: Neizdevās atrast izvadi

en: Invalid region
lv: Nederīgs reģions

en: OpenGL compositing is required for screencasting
lv: Ekrāna uzņemšanai ir nepieciešams „OpenGL“ kompozitors.

en: Failed to create PipeWire stream
lv: Neizdevās izveidot „PipeWire“ straumi

en: Select window to screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lv: Atlasiet logu ar peles kreiso pogu vai „Enter“ taustiņu, lai uzņemtu ekrānattēlu.
    Lai atceltu darbību, spiediet „Escape“ vai peles labo pogu.

en: Create screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lv: Uzņemiet ekrānattēlu, spiežot peles kreiso pogu vai „Enter“.
    Lai atceltu darbību, spiediet „Escape“ vai peles labo pogu.

[ctx: @label]
en: Compositing
lv: Kompozitē

[ctx: @label]
en: This effect is not a benchmark
lv: Šis efekts nav veiktspējas mērījums

[ctx: @label]
en: Paint Duration
lv: Krāsojuma ilgums

[ctx: @label]
en: Paint Amount
lv: Krāsojuma daudzums

[ctx: @label]
en: Current FPS
lv: Pašreizējais FPS

[ctx: @label]
en: Maximum FPS
lv: Maksimālais FPS

en: Toggle Show Paint
lv: Ieslēgt vai izslēgt krāsojuma rādīšanu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Gaps)
en: Gap between desktops
lv: Atstatums starp darbvirsmām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HorizontalGap)
en: Horizontal:
lv: Horizontāli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_VerticalGap)
en: Vertical:
lv: Vertikāli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideBackground)
en: Slide desktop background
lv: Slidināt darbvirsmu fonu

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: „Shift“ taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs nākamajiem nospiestajiem taustiņiem.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: „Control“ taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs nākamajiem nospiestajiem taustiņiem.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: „Alt“ taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs nākamajiem nospiestajiem taustiņiem.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: „Meta“ taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs nākamajiem nospiestajiem taustiņiem.

en: The AltGr key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
lv: „AltGr“ taustiņš ir fiksēts un būs aktīvs nākamajiem nospiestajiem taustiņiem.

en: Toggle Thumbnail for Current Window
lv: Pārslēgt sīktēlu aktīvajam logam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
lv: Maksimālais &platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
lv: &Atstatums:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
lv:  pikseļi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
lv: &Necaurspīdīgums:

en: Toggle Tiles Editor
lv: Iesl./izsl. flīžu redaktoru

en: Padding:
lv: Atstarpes:

en: Load Layout…
lv: Ielādēt izkārtojumu…

en: Close
lv: Aizvērt

en: Split Left/Right
lv: Sadalīt kreisajā/labajā

en: Split Top/Bottom
lv: Sadalīt augšējā/apakšējā

en: Add Floating Tile
lv: Pievienot peldošu flīzi

en: Delete
lv: Dzēst

en: Track mouse
lv: Izsekot pelei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Trigger effect with:
lv: Pārslēgt efektu ar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_KeyboardShortcut)
en: Keyboard shortcut:
lv: Taustiņu kombinācija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ModifierKeys)
en: Modifier keys:
lv: Modifikatori:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
lv: Caurspīdīgums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
lv: Pamata caurspīdīguma iestatījumi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
lv: Kombinētā loga uzlecošā daļa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
lv: Necaurspīdīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
lv: Dialoglodziņi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
lv: Izvēlne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
lv: Logu pārvietošana:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
lv: Neaktīvie logi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
lv: Neatkarīgi norādīt izvēļņu caurspīdīgumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
lv: Izkrītošās izvēlnes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
lv: Uzlecošās izvēlnes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
lv: Atdalītas izvēlnes:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
lv: Video siena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
lv: Piemērot

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
lv: Ar komatu atdalīts logu klašu saraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
lv: Visas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
lv: Ignorēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
lv: Nav

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
lv: Pārslēgt „Parādīt logus“ (aktīvā darbvirsma)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
lv: Pārslēgt „Parādīt logus“ (visas darbvirsmas)

en: Toggle Present Windows (Window class)
lv: Pārslēgt „Parādīt logus“ (loga klase)

en: Toggle Present Windows (Window class on current desktop)
lv: Pārslēgt „Parādīt logus“ (loga klase aktīvajā darbvirsmā)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
lv: Ignorēt &minimizētos logus

en: No Matches
lv: Nav atbilstību

en: No Windows
lv: Nav logu

en: Filter windows…
lv: Filtrēt logus…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
lv: &Stīvums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
lv: Vil&kt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
lv: &Pārvietošanas koeficients:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
lv: Ļodzīties &pārvietojot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
lv: Ļodzīties, mainot izmē&ru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
lv: Ieslēgt p&aplašināto režīmu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
lv: &Ļodzība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
lv: Mazāk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
lv: Vairāk

en: Move Zoomed Area to Left
lv: Pietuvināto zonu pārvietot pa kreisi

en: Move Zoomed Area to Right
lv: Pietuvināto zonu pārvietot pa labi

en: Move Zoomed Area Upwards
lv: Pārvietot pietuvināto apgabalu augšup

en: Move Zoomed Area Downwards
lv: Pārvietot pietuvināto apgabalu lejup

en: Move Mouse to Focus
lv: Pārvietot peli uz fokusu

en: Move Mouse to Center
lv: Pārvietot peli uz centru

en: Move Left
lv: Pārvietot pa kreisi

en: Move Right
lv: Pārvietot pa labi

en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
lv: Tālinot un tuvinot tālummaiņu mainīt pēc iepriekš definēta tāllummaiņas koeficienta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom factor:
lv: Tālummaiņās koeficients:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Show pixel grid at zoom level:
lv: Rādīt pikseļu tīklu pie tuvinājuma līmeņa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse pointer:
lv: Peles rādītājs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
lv: Peles rādītāja redzamība.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
lv: Mērogot

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
lv: Paturēt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
lv: Paslēpt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse tracking:
lv: Peles izsekošana:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
lv: Izsekot peles kustību.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
lv: Proporcionāls

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
lv: Centrēts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
lv: Spiest

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
lv: Izslēgts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable tracking of the focused location. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
lv: Ieslēgt fokusā esošās vietas izsekošanu. Lai šī funkcija darbotos, katrā programmā jābūt ieslēgtam „QAccessible“ („export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1“).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable focus tracking
lv: Ieslēgt fokusa izsekošanu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable tracking of the text cursor. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
lv: Ieslēgt teksta kursora izsekošanu. Lai šī funkcija darbotos, katrā programmā jābūt ieslēgtam „QAccessible“ („export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1“).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable text cursor tracking
lv: Ieslēgt teksta kursora izsekošanu

note: i18n: ectx: label, entry (count), group (General)
en: Total rules count (legacy)
lv: Kopējais noteikumu skaits (vecie)

note: i18n: ectx: label, entry (ruleGroupList), group (General)
en: Ordered list of rules groups
lv: Noteikumu grupu sakārtots saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (description), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description
lv: Noteikuma apraksts

note: i18n: ectx: label, entry (descriptionLegacy), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Rule description (legacy)
lv: Noteikuma apraksts (vecais)

note: i18n: ectx: label, entry (DeleteRule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Delete this rule (for use in imports)
lv: Dzēst šo noteikumu (lietošanai importos)

note: i18n: ectx: label, entry (enabled), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: This rule is enabled
lv: Šis noteikums ir ieslēgts

note: i18n: ectx: label, entry (wmclass), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class (application)
lv: Loga klase (programma)

note: i18n: ectx: label, entry (wmclassmatch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window class string match type
lv: Loga klases virknes atbilstības tips

note: i18n: ectx: label, entry (wmclasscomplete), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Match whole window class
lv: Atbilst pilnai loga klasei

note: i18n: ectx: label, entry (windowrole), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role
lv: Loga loma

note: i18n: ectx: label, entry (windowrolematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window role string match type
lv: Loga lomas virknes atbilstības tips

note: i18n: ectx: label, entry (title), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title
lv: Loga nosaukums

note: i18n: ectx: label, entry (titlematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window title string match type
lv: Loga nosaukuma virknes atbilstības tips

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachine), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine (hostname)
lv: Mašīna (saimniekdators)

note: i18n: ectx: label, entry (clientmachinematch), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Machine string match type
lv: Mašīnas virknes atbilstības tips

note: i18n: ectx: label, entry (types), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window types that match
lv: Atbilstošie loga tipi

note: i18n: ectx: label, entry (placement), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement
lv: Sākotnējā atrašanās vieta

note: i18n: ectx: label, entry (placementrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Initial placement rule type
lv: Sākotnējās atrašanās vietas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (position), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position
lv: Loga novietojums

note: i18n: ectx: label, entry (positionrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window position rule type
lv: Loga novietojuma noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (size), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size
lv: Loga izmērs

note: i18n: ectx: label, entry (sizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window size rule type
lv: Loga izmēra noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (minsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size
lv: Loga minimālais izmērs

note: i18n: ectx: label, entry (minsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window minimum size rule type
lv: Loga minimālā izmēra noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (maxsize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size
lv: Loga maksimālais izmērs

note: i18n: ectx: label, entry (maxsizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Window maximum size rule type
lv: Loga maksimālā izmēra noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity
lv: Aktīvā necaurspīdība

note: i18n: ectx: label, entry (opacityactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Active opacity rule type
lv: Aktīvās necaurspīdības noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactive), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity
lv: Neaktīvā necaurspīdība

note: i18n: ectx: label, entry (opacityinactiverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Inactive opacity rule type
lv: Neaktīvās necaurspīdības noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry
lv: Ignorēt pieprasīto ģeometriju

note: i18n: ectx: label, entry (ignoregeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore requested geometry rule type
lv: Ignorēt pieprasītās ģeometrijas noteikuma tipu

note: i18n: ectx: label, entry (desktops), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: List of Desktop Ids
lv: Darbvirsmas ID saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (desktopsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop Ids rule type
lv: Darbvirsmas ID noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (screen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number
lv: Ekrāna numurs

note: i18n: ectx: label, entry (screenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Screen number rule type
lv: Ekrāna numura noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (activity), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity
lv: Aktivitāte

note: i18n: ectx: label, entry (activityrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Activity rule type
lv: Aktivitātes noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevert), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically
lv: Maksimizēt vertikāli

note: i18n: ectx: label, entry (maximizevertrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized vertically rule type
lv: Vertikālās maksimizēšanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehoriz), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally
lv: Maksimizēt horizontāli

note: i18n: ectx: label, entry (maximizehorizrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Maximized horizontally rule type
lv: Horizontālās maksimizēšanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (minimize), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized
lv: Minimizēts

note: i18n: ectx: label, entry (minimizerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Minimized rule type
lv: Minimizēšanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (shade), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded
lv: Saritināts

note: i18n: ectx: label, entry (shaderule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shaded rule type
lv: Saritināšanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbar), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar
lv: Izlaist uzdevumu joslu

note: i18n: ectx: label, entry (skiptaskbarrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip taskbar rule type
lv: Uzdevumu joslas uzlaišanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (skippager), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager
lv: Izlaist lapotāju

note: i18n: ectx: label, entry (skippagerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip pager rule type
lv: Lapotāja izlaišanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcher), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher
lv: Izlaist pārslēdzēju

note: i18n: ectx: label, entry (skipswitcherrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Skip switcher rule type
lv: Pārslēdzēja izlaišanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (above), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above
lv: Paturēt virs citiem

note: i18n: ectx: label, entry (aboverule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep above rule type
lv: Paturēšanas virs citiem logiem noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (below), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below
lv: Paturēt zem citiem

note: i18n: ectx: label, entry (belowrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Keep below rule type
lv: Paturēšanas zem citiem logiem noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreen), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

note: i18n: ectx: label, entry (fullscreenrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Fullscreen rule type
lv: Pilnekrāna noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (noborder), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar and frame
lv: Bez virsrakstjoslas un ietvara

note: i18n: ectx: label, entry (noborderrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: No titlebar rule type
lv: Bez virsrakstjoslas un ietvara noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (decocolor), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color and scheme
lv: Virsrakstjoslas krāsa un shēma

note: i18n: ectx: label, entry (decocolorrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Titlebar color rule type
lv: Virsrakstjoslas krāsas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing
lv: Bloķēt kompozitēšanu

note: i18n: ectx: label, entry (blockcompositingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Block Compositing rule type
lv: Kompozitēšanas bloķēšanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention
lv: Fokusa zaudēšanas novēršana

note: i18n: ectx: label, entry (fsplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus stealing prevention rule type
lv: Fokusa zaudēšanas novēršanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevel), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection
lv: Fokusa aizsardzība

note: i18n: ectx: label, entry (fpplevelrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Focus protection rule type
lv: Fokusa aizsardzības noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocus), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus
lv: Pieņemt fokusu

note: i18n: ectx: label, entry (acceptfocusrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Accept Focus rule type
lv: Fokusa pieņemšanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (closeable), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable
lv: Aizverams

note: i18n: ectx: label, entry (closeablerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Closeable rule type
lv: Aizveramā stāvokļa noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (autogroup), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical
lv: Automātiska grupēšana ar identisku

note: i18n: ectx: label, entry (autogrouprule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup with identical rule type
lv: Automātiskās grupēšana ar identisku noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfg), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground
lv: Automātiskā grupēšana fonā

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupfgrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup in foreground rule type
lv: Automātiskas grupēšans fonā noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupid), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID
lv: Automātiska grupēšana pēc ID

note: i18n: ectx: label, entry (autogroupidrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Autogroup by ID rule type
lv: Automātiskas grupēšana pēc ID noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometry), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions
lv: Ievērot ģeometrijas ierobežojumus

note: i18n: ectx: label, entry (strictgeometryrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Obey geometry restrictions rule type
lv: Ievērot ģeometrijas ierobežojumu noteikumu tipu

note: i18n: ectx: label, entry (shortcut), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut
lv: Saīsne

note: i18n: ectx: label, entry (shortcutrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Shortcut rule type
lv: Saīsnes noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcuts), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts
lv: Ignorēt globālās saīsnes

note: i18n: ectx: label, entry (disableglobalshortcutsrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Ignore global shortcuts rule type
lv: Globālo saīšņu ignorēšanas noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfile), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name
lv: Darbvirsmas datnes nosaukums

note: i18n: ectx: label, entry (desktopfilerule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Desktop file name rule type
lv: Darbvirsmas datnes nosaukuma noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (layer), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer
lv: Slānis

note: i18n: ectx: label, entry (layerrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Layer rule type
lv: Slāņa noteikuma tips

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesync), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync
lv: Adaptīvā sinhronizācija

note: i18n: ectx: label, entry (adaptivesyncrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: AdaptiveSync rule type
lv: Adaptīvās sinhronizācijas noteikumu tips

note: i18n: ectx: label, entry (tearing), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Allow Tearing
lv: Atļaut ekrāna pārraušanu

note: i18n: ectx: label, entry (tearingrule), group ($(ruleDescriptionOrNumber))
en: Tearing rule type
lv: Pārraušanas noteikumu veids

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ShortcutDialog)
en: Dialog
lv: Lodziņš

[ctx: @action:button]
en: Cancel Logout
lv: Atcelt izrakstīšanos

[ctx: @action::button]
en: Log Out Anyway
lv: Izrakstīties tāpat

en: The following applications did not close:
    %1
    Logging out anyway in 2 minutes.
lv: Šīs programmas neaizvērās:
    %1
    Sistēma tik un tā izrakstīsies pēc divām minūtēm.

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
lv: Rādīt darbvirsmu

[ctx: @info:placeholder no entries in the task switcher]
en: No open windows
lv: Nav atvērtu logu

en: Walk Through Windows
lv: Iet caur logiem

en: Walk Through Windows (Reverse)
lv: Iet caur logiem (pretējā virzienā)

en: Walk Through Windows Alternative
lv: Iet caur logiem alternatīvi

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
lv: Iet caur logiem alternatīvi (pretējā virzienā)

en: Walk Through Windows of Current Application
lv: Iet caur aktīvās programmas logiem

en: Walk Through Windows of Current Application (Reverse)
lv: Iet caur aktīvās programmas logiem (pretējā virzienā)

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative
lv: Iet caur aktīvās programmas logiem, alternatīvi

en: Walk Through Windows of Current Application Alternative (Reverse)
lv: Iet caur pašreizējās programmas logiem (pretējā virzienā)

en: The Window Switcher installation is broken, resources are missing.
    Contact your distribution about this.
lv: Logu pārslēdzēja instalācija nedarbojas — trūkst resursu.
    Sazinieties ar operētājsistēmas izplatītāju.

en: Move the tablet to the next output
lv: Pārvietojiet planšeti uz nākamo izvadi

en: Tablet moved to %1
lv: Planšete ir pārvietota uz %1

en: Tablets switched outputs
lv: Planšešu pārslēgšanas izvades

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
lv: Jūs izvēlējāties rādīt logu bez tā ietvara.
    Bez ietvara nevarēsiet atkal ieslēgt ietvaru, izmantojot peli. Tā vietā jums būs jāizmanto loga darbību izvēlne, ko var aktivizējot ar „%1“ taustiņu kombināciju.

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
lv: Jūs izvēlējāties rādīt logu pilnekrāna režīmā.
    Ja programmai nav opcijas, ar ko izslēgt pilnekrāna režīmu, jūs nevarēsiet to izdarīt ar peli. Tā vietā izmantojiet loga darbību izvēlni, ko var izsaukt ar „%1“ taustiņu kombināciju.

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: &Resize
lv: Mainīt &izmēru

en: Keep &Above Others
lv: Paturēt &virs citiem

en: Keep &Below Others
lv: Paturēt &zem citiem

en: &Fullscreen
lv: &Pilnekrāna režīms

en: &Shade
lv: &Saritināt

en: &No Titlebar and Frame
lv: &Bez virsrakstjoslas un ietvara

en: Set Window Short&cut…
lv: &Iestatīt loga saīsni…

en: Configure Special &Window Settings…
lv: &Konfigurēt speciālos loga iestatījumus…

en: Configure S&pecial Application Settings…
lv: &Konfigurēt speciālos programmas iestatījumus…

en: Ma&ximize
lv: Ma&ksimizēt

en: Mi&nimize
lv: Mi&nimizēt

en: &More Actions
lv: &Vairāk darbību

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: &Extensions
lv: &Paplašinājumi

en: &Desktops
lv: &Visas darbvirsmas

en: Move to &Desktop
lv: Pārvietot uz &darbvirsmu

en: Move to &Screen
lv: Uz &ekrānu

en: Show in &Activities
lv: Parādīt &aktivitātēs

en: Move &To Current Desktop
lv: &Pārvietot uz pašreizējo darbvirsmu

en: &All Desktops
lv: Vis&as darbvirsmas

[ctx: Create a new desktop and move the window there]
en: &New Desktop
lv: &Jauna darbvirsma

en: Move to %1
lv: Pārvietot uz %1

[ctx: Create a new desktop and add the window to that desktop]
en: Add to &New Desktop
lv: Pievienot &jaunai darbvirsmai

[ctx: Create a new desktop and move the window to that desktop]
en: Move to New Desktop
lv: Pārvietot uz jaunu darbvirsmu

[ctx: @item:inmenu List of all Screens to send a window to. First argument is a number, second the output identifier. E.g. Screen 1 (HDMI1)]
en: Screen &%1 (%2)
lv: &%1. ekrāns („%2“)

en: &All Activities
lv: &Visas aktivitātes

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
lv: <b>%1</b> jau tiek lietots

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
lv: <b>%1</b> jau lieto „%2“ darbība „%3“ programmā

en: Window Operations Menu
lv: Loga darbību izvēlne

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Maximize Window
lv: Maksimizēt logu

en: Maximize Window Vertically
lv: Maksimizēt logu vertikāli

en: Maximize Window Horizontally
lv: Maksimizēt logu horizontāli

en: Minimize Window
lv: Minimizēt logu

en: Shade Window
lv: Saritināt logu

en: Move Window
lv: Pārvietot logu

en: Resize Window
lv: Mainīt loga izmēru

en: Raise Window
lv: Pacelt logu

en: Lower Window
lv: Nolaist logu

en: Toggle Window Raise/Lower
lv: Slēgt logu pacelšanu/nolaišanu

en: Make Window Fullscreen
lv: Rādīt logu pilnekrāna režīmā

en: Toggle Window Titlebar and Frame
lv: Slēpt vai parādīt loga virsrakstjoslu un ietvaru

en: Keep Window Above Others
lv: Paturēt logu virs citiem logiem

en: Keep Window Below Others
lv: Paturēt logu zem citiem logiem

en: Activate Window Demanding Attention
lv: Aktivizēt logu, kad tas pieprasa uzmanību

en: Setup Window Shortcut
lv: Iestatīt loga īsceļu

en: Move Window to the Center
lv: Pārvietot logu uz centru

en: Move Window Right
lv: Pārvietot logu pa labi

en: Move Window Left
lv: Pārvietot logu pa kreisi

en: Move Window Up
lv: Pārvietot logu augšup

en: Move Window Down
lv: Pārvietot logu lejup

en: Expand Window Horizontally
lv: Paplašināt logu horizontāli

en: Expand Window Vertically
lv: Paplašināt logu vertikāli

en: Shrink Window Horizontally
lv: Saīsināt logu horizontāli

en: Shrink Window Vertically
lv: Saīsināt logu vertikāli

en: Quick Tile Window to the Left
lv: Ātri flīzēt logu pie kreisās malas

en: Quick Tile Window to the Right
lv: Ātri flīzēt logu pie labās malas

en: Quick Tile Window to the Top
lv: Ātri flīzēt logu pie augšējās malas

en: Quick Tile Window to the Bottom
lv: Ātri flīzēt logu pie apakšējās malas

en: Quick Tile Window to the Top Left
lv: Ātri flīzēt logu kreisajā augšējā stūrī

en: Quick Tile Window to the Bottom Left
lv: Ātri flīzēt logu kreisajā apakšējā stūrī

en: Quick Tile Window to the Top Right
lv: Ātri flīzēt logu labajā augšējā stūrī

en: Quick Tile Window to the Bottom Right
lv: Ātri flīzēt logu labajā apakšējā stūrī

en: Switch to Window Above
lv: Pārslēgties uz logu augstāk

en: Switch to Window Below
lv: Pārslēgties uz logu zemām

en: Switch to Window to the Right
lv: Pārslēgties uz logu pa labi

en: Switch to Window to the Left
lv: Pārslēgties uz logu pa kreisi

en: Increase Opacity of Active Window by 5%
lv: Palielināt aktīvā loga necaurspīdību par 5%

en: Decrease Opacity of Active Window by 5%
lv: Samazināt aktīvā loga necaurspīdību par 5%

en: Keep Window on All Desktops
lv: Paturēt logu visās darbvirsmās

en: Custom Quick Tile Window to the Left
lv: Pielāgota ātrā logu flīzēšana kreisajā pusē

en: Custom Quick Tile Window to the Right
lv: Pielāgota ātrā logu flīzēšana labajā pusē

en: Custom Quick Tile Window to the Top
lv: Pielāgota ātrā logu flīzēšana augšpusē

en: Custom Quick Tile Window to the Bottom
lv: Pielāgota ātrā logu flīzēšana apakšpusē

en: Window to Desktop %1
lv: Logu uz darbvirsmu „%1“

en: Window to Next Desktop
lv: Logu uz nākamo darbvirsmu

en: Window to Previous Desktop
lv: Logu uz iepriekšējo darbvirsmu

en: Window One Desktop to the Right
lv: Logu vienu darbvirsmu pa labi

en: Window One Desktop to the Left
lv: Logu vienu darbvirsmu pa kreisi

en: Window One Desktop Up
lv: Logu vienu darbvirsmu uz augšu

en: Window One Desktop Down
lv: Logu vienu darbvirsmu uz leju

en: Move Window to Screen %1
lv: Pārvietot logu uz %1. ekrānu

en: Move Window to Next Screen
lv: Pārvietot logu uz nākamo ekrānu

en: Move Window to Previous Screen
lv: Pārvietot logu uz iepriekšējo ekrānu

en: Move Window One Screen to the Right
lv: Pārvietot logu vienu ekrānu pa labi

en: Move Window One Screen to the Left
lv: Pārvietot logu vienu ekrānu pa kreisi

en: Move Window One Screen Up
lv: Pārvietot logu vienu ekrānu augstāk

en: Move Window One Screen Down
lv: Pārvietot logu vienu ekrānu zemāk

en: Switch to Screen %1
lv: Pārslēgties uz %1. ekrānu

en: Switch to Next Screen
lv: Pārslēgties uz nākamo ekrānu

en: Switch to Previous Screen
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo ekrānu

en: Switch to Screen to the Right
lv: Pārslēgties uz ekrānu pa labi

en: Switch to Screen to the Left
lv: Pārslēgties uz ekrānu pa kreisi

en: Switch to Screen Above
lv: Pārslēgties uz ekrānu augšā

en: Switch to Screen Below
lv: Pārslēgties uz ekrānu apakšā

en: Peek at Desktop
lv: Palūkoties uz darbvirsmu

en: Kill Window
lv: Nobeigt logu

en: Activate Window (%1)
lv: Aktivizēt logu (%1)

en: unknown
lv: nezināms

en: Desktop %1
lv: %1. darbvirsma

en: Switch to Next Desktop
lv: Pārslēgties uz nākamo darbvirsmu

en: Switch to Previous Desktop
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo darbvirsmu

en: Switch One Desktop to the Right
lv: Pārslēgties vienu darbvirsmu pa labi

en: Switch One Desktop to the Left
lv: Pārslēgties vienu darbvirsmu pa kreisi

en: Switch One Desktop Up
lv: Pārslēgties vienu darbvirsmu uz augšu

en: Switch One Desktop Down
lv: Pārslēgties vienu darbvirsmu uz leju

en: Switch to Desktop %1
lv: Pārslēgties uz %1. darbvirsmu

en: One of the relevant outputs is no longer available
lv: Viena no nepieciešamajām izvadēm vairs nav pieejama

en: Disabling all outputs through configuration changes is not allowed
lv: Nav atļauta visu izvadu izslēgšana caur konfigurācijas izmaiņām

en: The provided output order doesn't contain all outputs
lv: Sniegtā izvades secība nesatur nevienu izvadi

en: The provided output order is invalid
lv: Sniegtā izvades secība nav derīga

en: The driver rejected the output configuration
lv: Draiveris noraidīja izvades konfigurāciju

[ctx: Application is not responding, appended to window title]
en: (Not Responding)
lv: (Nereaģē)

[ctx: Introductory text shown in the support information.]
en: KWin Support Information:
    The following information should be used when requesting support on e.g. https://discuss.kde.org.
    It provides information about the currently running instance, which options are used,
    what OpenGL driver and which effects are running.
    Please post the information provided underneath this introductory text to a paste bin service
    like https://paste.kde.org instead of pasting into support threads.
lv: „KWin“ atbalsta informācija:
    Lūdzot atbalstu https://discuss.kde.org. vai citur, ir jāizmanto šī informācija.
    Tā sniedz informāciju par šobrīd palaisto instanci, izmantotajām opcijām,
    kāds „OpenGL“ draiveris darbojas.
    Sniedziet informāciju, kas ir norādīta zem šī teksta, izmantojot kādu pieejamu teksta nosūtīšanas pakalpojumu,
    piemēram, https://paste.kde.org, tā vietā, lai tekstu ielīmētu pašās atbalsta ziņās.

en: Xwayland has crashed
lv: „Xwayland“ ir avarējis
