kwin - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Import KWin Script
lv: Importēt „KWin“ skriptu

en: KWin Script (*.kwinscript)
lv: „KWin“ skripts (*.kwinscript)

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
lv: Neizdodas importēt atlasīto skriptu.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
lv: Skripts „%1“ ir veiksmīgi importēts.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
lv: Kļūda, atinstalējot „KWin“ skriptu: %1

en: Install from File…
lv: Instalēt no datnes…

[ctx: @action:button get new KWin scripts]
en: Get New…
lv: Iegūt jaunus…

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete…
lv: Dzēst…
