kcm_kwindesktop - en to lv translation catalogue (16 entries)

[ctx: A numbered name for virtual desktops]
en: Desktop %1 | Desktop %1
lv[0]: %1. darbvirsma
lv[1]: %1. darbvirsma
lv[2]: %1. darbvirsma

en: There was an error connecting to the compositor.
lv: Kļūda, savienojoties ar kompozitoru.

en: There was an error saving the settings to the compositor.
lv: Kļūda, saglabājot kompozitora iestatījumus.

en: There was an error requesting information from the compositor.
lv: Kļūda, pieprasot informāciju no kompozitora.

[ctx: @text:label Number of rows, label associated to a number input field]
en: Rows:
lv: Rindas:

[ctx: @action:button]
en: Add Desktop
lv: Pievienot darbvirsmu

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
lv: Pārsaukt

[ctx: @info:tooltip]
en: Confirm new name
lv: Apstiprināt jauno nosaukumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
lv: Noņemt

en: Virtual desktops have been changed outside this settings application. Saving now will overwrite the changes.
lv: Virtuālās darbvirsmas ir mainītas ārpus šīs programmas iestatījumiem. Šo iestatījumu saglabāšana pārrakstīs izmaiņas.

en: Row %1
lv: Rinda %1

en: Options:
lv: Opcijas:

en: Navigation wraps around
lv: Darbvirsmas navigācija iet uz riņķi

en: Show animation when switching:
lv: Pārslēdzoties rādīt animāciju:

en: Show on-screen display when switching:
lv: Pārslēdzoties virs programmām rādīt lodziņu:

en: Show desktop layout indicators
lv: Rādīt darbvirsmas izkārtojuma indikatorus
