kwin - en to lv translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
lv: Nav

en: Global animation speed:
lv: Globālais animāciju ātrums:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
lv: Dažas programmas neatbalsta šo iestatījumu. Proti, GTK programmas nespēj mainīt animāciju ilgumu, tomēr tik un tā animācijas izslēgs, ja <interface>animāciju ātrums</interface> ir norādīts kā <interface>tūlītējas</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
lv: Lēnas

[ctx: Animation speed]
en: Instant
lv: Tūlītējas

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
lv: Darbvirsmas animācijas

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
lv: Logu atvēršana/aizvēršana:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
lv: Loku maksimizēšana:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
lv: Logu minimizēšana:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
lv: Logu pilnekrāns:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
lv: Palūkoties uz darbvirsmu:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
lv: Virtuālo darbvirsmu pārslēgšana:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
lv: Pielāgot…

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
lv: Vairāk efektu iestatījumu:
