kcmkwinrules - en to mai translation catalogue (39 entries)

en: Application settings for %1
mai: %1 क' लेल अनुप्रयोग बिन्यास

en: Window settings for %1
mai: %1 क' लेल विंडो बिन्यास

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
mai: सेटिंग की अनुप्रयोग केर सबहि विंडो पर प्रभाव डालैछ

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
mai: ई मद्दति यूटिलिटी सीधे बुलाएल नहि जाए सकैत अछि.

en: Edit Window-Specific Settings
mai: विंडो-विशिष्ट बिन्यास संपादित करू

en: Unimportant
mai: महत्वहीन

en: Exact Match
mai: सटीक जोडीदार

en: Substring Match
mai: सबस्ट्रिंग जोडीदार

en: Regular Expression
mai: नियमित (रेगुलर) एक्सप्रेशन.

en: Apply Initially
mai: आरंभ मे लागू करू

en: Apply Now
mai: अखन लागू करू

en: Remember
mai: याद राखू

en: Do Not Affect
mai: प्रभावित नहि करू

en: Force
mai: बाधित करू

en: Force Temporarily
mai: अस्थायी रूप सँ बाध्य करू

en: Edit
mai: संपादन

en: Delete
mai: मेटाबू

en: Settings for %1
mai: %1 लेल बिन्यास

en: Shortcut
mai: शार्टकट

en: Normal Window
mai: सामान्य विंडो

en: Dialog Window
mai: संवाद विंडो

en: Utility Window
mai: यूटिलिटी विंडो

en: Dock (panel)
mai: डाक करू (फलक)

en: Toolbar
mai: अओजारपट्टी

en: Torn-Off Menu
mai: टार्न-आफ मेनt

en: Splash Screen
mai: स्प्लैश स्क्रीन

en: Desktop
mai: डेस्कटाप

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
mai: अलग-थलग मेनू-पट्टी

en: All Desktops
mai: सभ डेस्कटाप

en: Default
mai: मूलभूत

en: No Placement
mai: कोनो स्थल नहि

en: Centered
mai: केंद्रित

en: Random
mai: क्रमहीन

en: Under Mouse
mai: माउस केर नीच्चाँ

en: On Main Window
mai: मुख्य विंडो पर

en: Low
mai: कम

en: Normal
mai: सामान्य

en: High
mai: बेसी

en: Extreme
mai: चरम
