kcmkwm - en to mai translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate
mai: सक्रिय करू

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllKey)
en: Meta
mai: मेटा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
mai: ई पंक्ति मे अहाँ बम्माँ क्लिक आचरण केँ मनपसिन्न बनाए सकैत अछि जखन शीर्षक पट्टी अथवा फरमा मे क्लिक करैत अछि.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Move
mai: घसकाबू

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Resize
mai: आकार बदलू

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Raise
mai: उठाबू

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Lower
mai: निचला

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Minimize
mai: छोट करू

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
mai: ंइस पंक्ति मे अहाँ मध्य क्लिक आचरण केँ मनपसंद बना सकैत हैं जखन शीर्षक पट्टी अथवा फरमा मे क्लिक करते हैं.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
mai: ई पंक्ति मे अहाँ दहिन्ना क्लिक आचरण केँ मनपसिन्न बनाए सकैत छी जखन शीर्षक पट्टी अथवा फरमा मे क्लिक करैत छी.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
mai: क्रमहीन

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Centered
mai: केंद्रित

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUtilityWindowsForInactive)
en: Hide utility windows for inactive applications
mai: अक्रिय अनुप्रयोगसभ क' लेल यूटिलिटि विंडो नुकाबू.

en: &Focus
mai: फोकस (&F)

en: Window Behavior Configuration Module
mai: विंडो आचरण कान्फिगरेशन मोड्यूल

en: (c) 1997 - 2002 KWin and KControl Authors
mai: (c) 1997 - 2002 के-विन तथा के-कन्ट्रोल लेखक

en: Matthias Ettrich
mai: मेथियास एट्रिच

en: Waldo Bastian
mai: वाल्दो बास्तियान

en: Cristian Tibirna
mai: क्रिश्चियन टिबरिना

en: Matthias Kalle Dalheimer
mai: मेथियास काल दाल्हेमेर

en: Daniel Molkentin
mai: डेनियल माल्केनटिन

en: Wynn Wilkes
mai: वाएन विल्किस

en: Pat Dowler
mai: पैट डावलर

en: Bernd Wuebben
mai: बर्नद वुएबेन

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
mai: मैथियास होल्जर-क्लूपफेल

en: &Titlebar Actions
mai: शीर्षकपट्टी क्रियासभ (&T)

en: Window Actio&ns
mai: विंडो क्रियासभ (&n)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
mai: जखन शीर्षक पट्टी पर <em>डबल</em> क्लिक कएल जाएबला तँ आचरण.

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Shade
mai: छायांकित

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
mai: सक्रिय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
mai: निष्क्रिय

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
mai: आचरण जखन <em>बम्माँ</em> क्लिक हुए शीर्षक पट्टी अथवा फरमा मे कोनो <em>सक्रिय</em> विंडोक.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
mai: आचरण जखन <em>बायाँ</em> क्लिक होइछ शीर्षक पट्टी अथवा फरमा मे कोनो <em>निष्क्रिय</em> विंडोक.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand)
en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
mai: अधिकतम बटन पर <em>बम्माँ</em> क्लिक कएल जाए तँ आचरण.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMiddleClickCommand)
en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
mai: अधिकतम बटन पर <em>मध्य</em> क्लिक कएल जाए तँ आचरण.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonRightClickCommand)
en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
mai: अधिकतम बटन पर <em>दहिन्ना</em> क्लिक कएल जाए तँ आचरण.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowSnapLabel)
en: &Window snap zone:
mai: विंडो स्नैप जोनः (&W)
