kwin_clients - en to mai translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
mai: कान्फिग समाद

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
mai: शीर्षक पंक्तिबद्धता (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
mai: बामाँ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
mai: केंद्र

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
mai: दहिन्ना

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
mai: बटन केँ एनिमेट करू
