kwin_clients - en to mr translation catalogue (11 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
mr: सामान्य

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
mr: मोठा

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
mr: खूप मोठा

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
mr: अवाढव्य

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
mr: संयोजना संवाद

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
mr: शिर्षक स्थान (&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
mr: डावीकडे

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
mr: मध्यभागी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
mr: उजवीकडे

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
mr: रंगीत चौकट किनार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
mr:  बटन ऍनीमेट करा
