kcmkwinrules - en to ms translation catalogue (38 entries)

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
ms: <p><h1>Tetapan Tetingkap Khusus</h1> Di sini anda boleh suaikan tetapan tetingkap khusus hanya untuk sesetengah tetingkap.</p> <p>Ambil perhatian bahawa tetapan ini tidak akan berfungsi jika anda tidak menggunakan KWin sebagai pengurus tetingkap anda. Jika anda menggunakan pengurus tetingkap lain, rujuk dokumentasinya tentang cara menyesuaikan perilaku tetingkap.</p>

en: Application settings for %1
ms: Tetapan aplikasi untuk %1

en: Window settings for %1
ms: Tetapan tetingkap untuk %1

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
ms: Sama ada tetapan perlu memberi kesan pada tetingkap bagi aplikasi.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
ms: Utiliti pembantu ini tidak sepatutnya dipanggil terus.

en: Edit Window-Specific Settings
ms: Edit Seting Khusus Tetingkap

en: Unimportant
ms: Tidak Penting

en: Exact Match
ms: Padanan Tepat

en: Substring Match
ms: Padanan Subrentetan

en: Regular Expression
ms: Ungkapan Biasa

en: Apply Initially
ms: Laksanakan Di Peringkat Awal

en: Apply Now
ms: Terap Sekarang

en: Remember
ms: Ingat

en: Do Not Affect
ms: Jangan Libatkan

en: Force
ms: Paksa

en: Force Temporarily
ms: Paksa Sementara

en: Edit
ms: Sunting

en: Delete
ms: Padam

en: Settings for %1
ms: Tetapan untuk %1

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
ms: Anda telah menyatakan kelas tetingkap sebagai tidak penting.
    Ini bermakna seting mungkin akan dilaksanakan dalam tetingkap dari semua aplikasi. Jika anda benar-benar ingin mencipta seting generik, anda disarankan sekurang-kurangnya mengehadkan jenis tetingkap untuk mengelakkan jenis tetingkap khas.

en: Shortcut
ms: Jalan pintas

en: Normal Window
ms: Tetingkap Normal

en: Dialog Window
ms: Tetingkap Dialog

en: Utility Window
ms: Tetingkap Utiliti

en: Dock (panel)
ms: Paut (panel)

en: Toolbar
ms: Bar Alat

en: Torn-Off Menu
ms: Menu Koyak

en: Splash Screen
ms: Skrin Alu-aluan

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
ms: Barmenu Sendirian

en: All Desktops
ms: Semua Desktop

en: No Placement
ms: Tiada Peletakan

en: Centered
ms: Ketengah

en: Random
ms: Rawak

en: Under Mouse
ms: Bawah Tetikus

en: On Main Window
ms: Dalam Tetingkap Utama

en: Low
ms: Rendah

en: High
ms: Tinggi

en: Extreme
ms: Ekstrim
