kwin_clients - en to ms translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
ms: Dialog Tetapan

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
ms: J&ajaran Tajuk

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
ms: Semak opsyen ini jika sempadan tetingkap patut dicetak dalam warna bar tajuk. Jika tidak, ia akan dikulis dalam warna latar belakang.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
ms: Semak opsyen ini jika anda ingin butang pudar apabila penuding tetingkap terapung di atasnya dan pudar sekali lagi apabila ia beralih.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
ms: Animasikan butang
