kwin_effects - en to ms translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
ms: Atas

en: Top-Right
ms: Atas-Kanan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
ms: Kanan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
ms: Bawah

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
ms: Kiri

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
ms: Rupa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: None
ms: Tiada

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
ms: Saiz
