kcmkwindecoration - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Application menu
nb: Programmeny

en: On all desktops
nb: På alle skrivebord

en: Minimize
nb: Minimer

en: Maximize
nb: Maksimer

en: Close
nb: Lukk

en: Context help
nb: Konteksthjelp

en: Shade
nb: Rull

en: Titlebar
nb: Tittellinje

en: Drag buttons between here and the titlebar
nb: Dra knapper mellom her og tittellinja
