kwin - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Author: %1
    License: %2
nb: Utvikler: %1
    Lisens: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
nb: Sett opp …

[ctx: @action:button get new KWin effects]
en: Get New…
nb: Hent nye …

en: Configure Filter
nb: Sett opp filter

en: Exclude unsupported effects
nb: Utelat effekter som ikke er støttet
