kcmkwincompositing - en to nb translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
nb: Tilgjengelighet

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
nb: Utseende

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
nb: Fokus

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
nb: Animasjon ved kikking på skrivebordet

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
nb: Verktøy

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
nb: Animasjon ved bytte av virtuelt skrivebord

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
nb: Vindusbehandling

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
nb: Animasjon ved åpning/lukking av vindu

en: KWin development team
nb: KWin-utviklingslaget

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
nb: Fant ikke pakke-metadata

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
nb: %1 inneholder ikke en gyldig metadata.json-fil

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
nb: %1 finnes ikke
