kcmkwinrules - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
ne: <p><h1>सञ्झ्याल निर्दिष्ट सेटिङ</h1> यहाँ तपाईँले विशेष रुपले केही सञ्झ्यालमा मात्र सञ्झ्याल सेटिङ अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ ।</p> <p>कृपया याद गर्नुहोस् यदि तपाईँले केडीई विन सञ्झ्याल प्रबन्धकको रुपमा प्रयोग गर्नुहुदैन भने यो कन्फिगरेसनले प्रभाव लिने छैन । तपाईँले फरक सञ्झ्याल प्रबन्धक प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, कृपया सञ्झ्याल व्यवहार कसरी गर्ने अनुकूल गर्नका लागि यसको मिसिलिकरणमा सोध्नुहोस् ।</p>

en: Application settings for %1
ne: %1 का लागि अनुप्रयोग सेटिङ

en: Window settings for %1
ne: %1 का लागि सञ्झ्याल सेटिङ

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
ne: सेटिङले अनुप्रयोगको सबै सञ्झ्याललाई असर गर्छ या गर्दैन ।

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
ne: यो मद्दत युटिलिटीलाई प्रत्यक्ष रूपमा कल गरिदैन ।

en: Edit Window-Specific Settings
ne: सञ्झ्याल निर्दिष्ट सेटिङ प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Unimportant
ne: महत्वहीन

en: Exact Match
ne: दुरुस्त मिल्ने

en: Substring Match
ne: सबस्ट्रिङ मिल्ने

en: Regular Expression
ne: नियमित अभिव्यक्ति

en: Apply Initially
ne: सुरुआतमा लागू गर्नुहोस्

en: Apply Now
ne: अहिले लागू गर्नुहोस्

en: Remember
ne: सम्झनुहोस्

en: Do Not Affect
ne: प्रभाव परेन

en: Force
ne: बल गर्नुहोस्

en: Force Temporarily
ne: केही समय बल गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Settings for %1
ne: %1 का लागि सेटिङ

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
ne: तपाईँले महत्व नभएको रुपमा सञ्झ्याल वर्ग निर्दिष्ट गर्नुभएको छ ।
    यसको अर्थ सेटिङ सम्भवत: सबै अनुप्रयोगबाट सञ्झ्यालमा लागू गरिने छ । यदि तपाईँ वास्तवमै जेनेरिक सेटिङ प्रयोग गर्न चाहनुहुन्छ भने, यसले तपाईँलाई विशेष सञ्झ्याल प्रकार हटाउन कम्तिमा सञ्झ्याल प्रकार सीमा तोक्न सिफारिस गर्छ ।

en: Shortcut
ne: सर्टकट

en: Normal Window
ne: सामान्य सञ्झ्याल

en: Dialog Window
ne: संवाद सञ्झ्याल

en: Utility Window
ne: युटिलिटी सञ्झ्याल

en: Dock (panel)
ne: डक (प्यानल)

en: Toolbar
ne: उपकरणपट्टी

en: Torn-Off Menu
ne: Torn-Off मेनु

en: Splash Screen
ne: स्प्लास पर्दा

en: Desktop
ne: डेस्कटप

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
ne: स्ट्यान्डअलोन मेनुपट्टी

en: All Desktops
ne: सबै डेस्कटप

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: No Placement
ne: स्थापना छैन

en: Centered
ne: केन्द्रित

en: Random
ne: अनियमित

en: Under Mouse
ne: माउस तल

en: On Main Window
ne: मुख्य सञ्झ्याल

en: Low
ne: न्यून

en: Normal
ne: सामान्य

en: High
ne: उच्च

en: Extreme
ne: अत्याधिक
