kcmkwm - en to ne translation catalogue (50 entries)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
ne: यो पङ्क्तिमा तपाईँले निस्क्रिय भित्री सञ्झ्यालमा क्लिक गर्दा बायाँ क्लिक व्यवहार अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ ('भित्रीको अर्थ: शीर्षकपट्टी नभएको, फ्रेम नभएको) ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveT
en: Activate
ne: सक्रिय पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
ne: यो पङ्क्तिमा तपाईँले निस्क्रिय भित्री सञ्झ्यालमा क्लिक गर्दा बीचको क्लिक व्यवहार अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ ('भित्रीको अर्थ: शीर्षकपट्टी नभएको, फ्रेम नभएको) ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandWindow3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into an inactive inner window ('inner' means: not titlebar, not frame).
ne: यो पङ्क्तिमा तपाईँले निस्क्रिय भित्री सञ्झ्यालमा क्लिक गर्दा दायाँ क्लिक व्यवहार अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ (भित्रीको अर्थ: शीर्षकपट्टी नभएको, फ्रेम नभएको) ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAllKey)
en: Here you select whether holding the Meta key or Alt key will allow you to perform the following actions.
ne: यहाँ तपाईँलाई निम्न कार्य सम्पादन गर्न अनुमति दिने मेटा कुञ्जी वा Alt कुञ्जी होल्ड गर्ने चयन गर्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAllKey)
en: Meta
ne: मेटा

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1)
en: In this row you can customize left click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
ne: तपाईँले शीर्षकपट्टी वा फ्रेममा क्लिक गर्दा यो पङ्क्तिमा बायाँ क्लिक व्यवहार अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Move
ne: सार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i
en: Raise
ne: बढाउनुहोस्

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Lower
ne: तल्लो

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3) i18n: ectx: property (text), item, wi
en: Minimize
ne: सानो पार्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll2)
en: In this row you can customize middle click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
ne: तपाईँले शीर्षकपट्टी वा फ्रेममा क्लिक गर्दा यो पङ्क्तिमा बीचको क्लिक व्यवहार अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandAll3)
en: In this row you can customize right click behavior when clicking into the titlebar or the frame.
ne: तपाईँले शीर्षकपट्टी वा फ्रेममा क्लिक गर्दा यो पङ्क्तिमा दायाँ क्लिक व्यवहार अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_ShadeHoverInterval)
en: Sets the time in milliseconds before the window unshades when the mouse pointer goes over the shaded window.
ne: माउस प्वाइन्टर छायाँकरण गरिएको सञ्झ्याल माथि जादाँ सञ्झ्यालको छायाँ हट्नु पहिले समय मिलिसेकेन्डमा सेट गर्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Random
ne: अनियमित

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_Placement)
en: Centered
ne: केन्द्रित

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUtilityWindowsForInactive)
en: When turned on, utility windows (tool windows, torn-off menus,...) of inactive applications will be hidden and will be shown only when the application becomes active. Note that applications have to mark the windows with the proper window type for this feature to work.
ne: सुरु गर्दा, निस्क्रिय अनुप्रयोगका उपयोगीता सञ्झ्याल (उपकरण सञ्झ्याल, टर्नअफ,...),लुक्नेछन् र अनुप्रयोग सक्रिय भएको बेलामा मात्र देखिन्छन् । याद गर्नुहोस् यो बिशेषताले कार्य गर्न उचित सञ्झ्याल प्रकारमा अनुप्रयोगले सञ्झ्याल चिनो गरेको हुनुपर्छ ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUtilityWindowsForInactive)
en: Hide utility windows for inactive applications
ne: निस्क्रिय अनुप्रयोगका लागि उपयोगी सञ्झ्याल लुकाउनुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_DelayFocusInterval)
en: This is the delay after which the window the mouse pointer is over will automatically receive focus.
ne: यो विलम्ब हुन्छ त्यसपछि माउस प्वाइन्टर माथि भएको सञ्झ्यालले स्वत: फोकस प्राप्त गर्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ClickRaise)
en: When this option is enabled, the active window will be brought to the front when you click somewhere into the window contents. To change it for inactive windows, you need to change the settings in the Actions tab.
ne: यो विकल्प सक्षम पारिएमा, तपाईँले सञ्झ्याल सामाग्रीमा कतै क्लिक गर्दा सक्रिय सञ्झ्याल अगाडि ल्याउने छ । यसलाई निस्क्रियमा परिवर्तन गर्न, तपाईँले सक्रिय ट्याबमा सेटिङ परिवर्तन गर्नु पर्छ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoRaise)
en: When this option is enabled, a window in the background will automatically come to the front when the mouse pointer has been over it for some time.
ne: यो विकल्प सक्षम पार्दा, पृष्ठभूमिमा सञ्झ्यालमाथि माउस प्वाइन्टर केही समय रहेको बेलामा एउटा सञ्झ्याल स्वचालितरुपले अगाडि आउनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_AutoRaiseInterval)
en: This is the delay after which the window that the mouse pointer is over will automatically come to the front.
ne: सञ्झ्याल माथि माउस प्वाइन्टर हुदाँ विलम्ब गरेमा यो स्वत: अगाडि आउछ ।

en: &Focus
ne: फोकस

en: Window Behavior Configuration Module
ne: सञ्झ्याल व्यवहार कन्फिगरेसन मोड्युल

en: (c) 1997 - 2002 KWin and KControl Authors
ne: (सी) १९९७ - २००२ केडीई विन र केडीई नियन्त्रण लेखक

en: Matthias Ettrich
ne: माथियस इट्रिच

en: Waldo Bastian
ne: वाल्डो बास्टियन

en: Cristian Tibirna
ne: क्रिस्टियन टिबिर्ना

en: Matthias Kalle Dalheimer
ne: माथियस काले डालहेइमेर

en: Daniel Molkentin
ne: डानियल मोलकेन्टिन

en: Wynn Wilkes
ne: वाइन वाइक्स

en: Pat Dowler
ne: प्याट डाउलर

en: Bernd Wuebben
ne: बर्न्ड ह्युबेन

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
ne: माथियस होल्जर क्ल्युपफेल

en: <p><h1>Window Behavior</h1> Here you can customize the way windows behave when being moved, resized or clicked on. You can also specify a focus policy as well as a placement policy for new windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
ne: <p><h1>सञ्झ्याल व्यवहार</h1> यहाँ तपाईँले सार्दा, रिसाइज गर्दा, वा यसम क्लिक गर्दा सञ्झ्याल व्यवहार तरिका अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ । तपाईँले नयाँ सञ्झ्यालका लागि फोकस नीति तथा स्थापना नीति निर्दिष्ट गर्न सक्नुहुन्छ । </p> <p>कृपया याद गर्नुहोस् यदि तपाईँले सञ्झ्याल प्रबन्धकको रुपमा केडीई विन प्रयोग गर्नुहुन्न भने यो कन्फिगरेसनले प्रभाव पार्ने छैन । यदि तपाईँ फरक सञ्झ्याल प्रबन्धक प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, कृपया कसरी सञ्झ्याल व्यवहार अनुकूल गर्ने यसको मिसिलिकरण सन्दर्भ गर्नुहोस् ।</p>

en: &Titlebar Actions
ne: शीर्षकपट्टी कार्य

en: Window Actio&ns
ne: सञ्झ्याल कार्य

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand)
en: Behavior on <em>double</em> click into the titlebar.
ne: शीर्षकपट्टीमा <em>डबल</em> क्लिक गर्दाको व्यवहार ।

note: i18n: @item:inlistbox behavior on double click i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TitlebarDoubleClickCommand) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1
en: Shade
ne: छायाँ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Active
ne: सक्रिय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Inactive
ne: निस्क्रिय

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandActiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>active</em> window.
ne: <em>सक्रिय</em> सञ्झ्यालको शीर्षकपट्टी वा फ्रेममा <em>बायाँ</em> क्लिक गर्दा व्यवहार ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_CommandInactiveTitlebar3)
en: Behavior on <em>left</em> click into the titlebar or frame of an <em>inactive</em> window.
ne: <em>सक्रिय</em> सञ्झ्यालको शीर्षकपट्टी वा फ्रेममा <em>बायाँ</em> क्लिक गर्दा व्यवहार ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonLeftClickCommand)
en: Behavior on <em>left</em> click onto the maximize button.
ne: ठूलो पार्ने बटनको <em>दायाँ</em> क्लिक गर्दा व्यवहार ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonMiddleClickCommand)
en: Behavior on <em>middle</em> click onto the maximize button.
ne: ठूलो पार्ने बटनको <em>बीचमा</em> क्लिक गर्दा व्यवहार ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MaximizeButtonRightClickCommand)
en: Behavior on <em>right</em> click onto the maximize button.
ne: ठूलो पार्ने बटनको <em>दायाँ</em> क्लिक गर्दा व्यवहार ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, windowSnapLabel)
en: &Window snap zone:
ne: सञ्झ्याल स्न्याप क्षेत्र:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_WindowSnapZone)
en: Here you can set the snap zone for windows, i.e. the 'strength' of the magnetic field which will make windows snap to each other when they are moved near another window.
ne: यहाँ तपाईँले सञ्झ्यालका लागि स्न्याप क्षेत्र सेट गर्न सक्नुहुन्छ, जस्तै: म्याग्नेटिक फिल्डको शक्ति जसले सञ्झ्याललाई अन्य सञ्झ्यालको नजिक सार्दा एक अर्कामा स्न्याप गराउँछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_SnapOnlyWhenOverlapping)
en: Here you can set that windows will be only snapped if you try to overlap them, i.e. they will not be snapped if the windows comes only near another window or border.
ne: यहाँ तपाईँले सञ्झ्याल खप्ट्याउन प्रयास गर्दा मात्र स्न्याप हुने सञ्झ्याल सेट गर्न सक्नुहुन्छ, जस्तै: सञ्झ्याल अन्य सञ्झ्याल वा किनारामा मात्र आउदा तीनिहरू स्न्याप हुने छैनन् ।
