kwin_clients - en to ne translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
ne: कन्फिग संवाद

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
ne: शीर्षक पङ्क्तिबद्धता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
ne: बायाँ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
ne: केन्द्र

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
ne: दायाँ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
ne: यदि सञ्झ्याल किनारा शीर्षकपट्टी रङमा रङ्गाइने भए यो विकल्प चिनो लगाउनुहोस् । अन्यथा यो पृष्ठभूमि रङमा रङ्गाइनेछ ।

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
ne: यदि तपाईँ माउस सूचक तिनीहरू माथि आसपास फिर्दा बटनहरू फेड इन गर्न र फेरि यो टाढा सर्दा फेड आउट गर्न चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प चिनो लगाउनुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
ne: बटन एनिमेसन गर्नुहोस्
