kcmkwindecoration - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
nl: Meer acties voor dit venster

en: Application menu
nl: Menu van toepassing

en: On all desktops
nl: Op alle bureaubladen

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Close
nl: Sluiten

en: Context help
nl: Contexthelp

en: Shade
nl: Oprollen

en: Keep below other windows
nl: Onder andere vensters houden

en: Keep above other windows
nl: Boven andere vensters houden

en: Window Decorations
nl: Vensterdecoraties

en: Author
nl: Auteur

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
nl: Standaard van thema (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
nl: Dit hulpmiddel biedt u het zetten van het thema voor vensterdecoratie voor de huidige actieve sessie, zonder per ongeluk het zetten van een die ofwel niet beschikbaar is of die al is gezet.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
nl: De naam van het thema voor vensterdecoratie dat u wilt zetten voor KWin. Een volledig pad zal proberen een thema te vinden in die map en dan die toepassen als er een gevonden wordt.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
nl: Alle thema's beschikbaar op het systeem tonen (en welke het huidige thema is)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
nl: %1 opgelost tot het Aurorae thema "%2" van KWin en zal proberen dat als uw huidige thema in te stellen.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
nl: Uw deed een poging om een bestandspad door te geven, maar dit kon niet opgelost worden tot een thema en moeten het afbreken, vanwege het niet hebben van een in te stellen thema

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
nl: Het gevraagde thema "%1" is al ingesteld als het thema voor vensterdecoratie.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
nl: Het cursorthema %1 is met succes toegepast op uw huidige Plasma sessie

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
nl: Het opslaan van uw thema-instellingen is mislukt - de reden is onbekend, maar dit is een niet te herstellen fout. U zou kunnen vinden dat het opnieuw proberen zal werken.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
nl: Kon thema "%1" niet vinden. Het thema zou een van de volgende opties moeten zijn: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
nl: U hebt de volgende vensterdecoratiethema's van KWin op uw system:

en: Titlebar
nl: Titelbalk

en: Drop button here to remove it
nl: Knop hier laten vallen om het te verwijderen

en: Drag buttons between here and the titlebar
nl: Versleep knoppen tussen hier en de titelbalk

en: This module lets you configure the window decorations.
nl: Deze module laat u de vensterdecoraties configureren.

[ctx: tab label]
en: Theme
nl: Thema

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
nl: Titelbalkknoppen

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
nl: Vensterrandgrootte:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
nl: Nieuwe vensterdecoraties ophalen...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
nl: Vensters sluiten door te dubbelklikken op de menuknop

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
nl: Klik en houd ingedrukt op de menuknop om het menu te tonen.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
nl: Tekstballonnen van knoppen in de titelbalk tonen

en: Edit %1 Theme
nl: Thema %1 bewerken

en: No Borders
nl: Geen randen

en: No Side Borders
nl: Geen zijranden

en: Tiny
nl: Heel klein

en: Normal
nl: Normaal

en: Large
nl: Groot

en: Very Large
nl: Erg groot

en: Huge
nl: Enorm

en: Very Huge
nl: Extra enorm

en: Oversized
nl: Veel te groot
