kcmkwinrules - en to nl translation catalogue (149 entries)

en: Window Rules
nl: Vensterregels

en: Author
nl: Auteur

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
nl: <p><h1>Vensterspecifieke instellingen</h1> Hier kunt u vensterinstellingen wijzigen voor bepaalde (typen) vensters.</p> <p>Deze instellingen hebben alleen effect als u KWin (de standaard KDE-windowmanager) gebruikt. Als u een andere windowmanager gebruikt, raadpleeg dan de documentatie van die windowmanager over hoe u het venstergedrag kunt wijzigen.</p>

en: Copy of %1
nl: Kopie van %1

en: Application settings for %1
nl: Programma-instellingen voor %1

en: Window settings for %1
nl: Vensterinstellingen voor %1

en: KWinRules KCM launcher
nl: KWinRules KCM starter

en: KWin id of the window for special window settings.
nl: KWin-id van het venster voor speciale vensterinstellingen.

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
nl: Of de instellingen moeten worden toegepast op alle vensters van het programma.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
nl: Dit hulpmiddel is niet bedoeld om direct aangeroepen te worden.

[ctx: Window caption for the application wide rules dialog]
en: Edit Application-Specific Settings
nl: Toepassingsspecifieke instellingen bewerken

en: Edit Window-Specific Settings
nl: Vensterspecifieke instellingen bewerken

en: Unimportant
nl: Onbelangrijk

en: Exact Match
nl: Exact overeenkomen

en: Substring Match
nl: Deels overeenkomen

en: Regular Expression
nl: Reguliere expressie

en: Apply Initially
nl: Initieel toepassen

en: The window property will be only set to the given value after the window is created.
    No further changes will be affected.
nl: De venstereigenschap zal alleen ingesteld worden op de gegeven waarde nadat het venster is aangemaakt.
    Geen verdere wijzigingen zullen aangetast worden.

en: Apply Now
nl: Nu toepassen

en: The window property will be set to the given value immediately and will not be affected later
    (this action will be deleted afterwards).
nl: De venstereigenschap zal onmiddellijk de gegeven waarde krijgen en zal later niet meer worden aangetast
    (deze actie zal achteraf worden verwijderd).

en: Remember
nl: Onthouden

en: The value of the window property will be remembered and, every time the window is created, the last remembered value will be applied.
nl: De waarde van de venstereigenschap zal worden onthouden en, elke keer dat het venster wordt aangemaakt, zal de laatst onthouden waarde worden toegepast.

en: Do Not Affect
nl: Niet aanpassen

en: The window property will not be affected and therefore the default handling for it will be used.
    Specifying this will block more generic window settings from taking effect.
nl: De venstereigenschap zal niet aangetast worden en daarom zal de standaard behandeling er voor worden gebruikt.
    Dit specificeren zal meer generieke vensterinstellingen blokkeren om effect te hebben.

en: Force
nl: Afdwingen

en: The window property will be always forced to the given value.
nl: De venstereigenschap zal altijd gedwongen de gegeven waarde krijgen.

en: Force Temporarily
nl: Tijdelijk afdwingen

en: The window property will be forced to the given value until it is hidden
    (this action will be deleted after the window is hidden).
nl: De venstereigenschap zal gedwongen de gegeven waarde krijgen totdat het wordt verborgen
    (deze actie zal verwijderd worden nadat het venster verborgen wordt).

en: Select File
nl: Bestand selecteren

en: KWin Rules (*.kwinrule)
nl: KWin-regels (*.kwinrule)

en: No rules for specific windows are currently set
nl: Er zijn op dit moment geen regels voor specifieke vensters ingesteld

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add New...</interface> button below to add some
nl: Klik op de onderstaande knop <interface>Nieuw toevoegen...</interface> om er enige toe te voegen

en: Select the rules to export
nl: De te exporteren regels selecteren

en: Unselect All
nl: Alles deselecteren

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Save Rules
nl: Regels opslaan

en: Add New...
nl: Nieuw toevoegen...

en: Import...
nl: Importeren...

en: Cancel Export
nl: Exporteren annuleren

en: Export...
nl: Exporteren...

en: Edit
nl: Bewerken

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Import Rules
nl: Regels importeren

en: Export Rules
nl: Regels exporteren

en: None selected
nl: Geen geselecteerd

en: All selected
nl: Alles geselecteerd

en: %1 selected | %1 selected
nl[0]: %1 geselecteerd
nl[1]: %1 geselecteerd

en: No window properties changed
nl: Geen venstereigenschappen gewijzigd

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Property...</interface> button below to add some window properties that will be affected by the rule
nl: Op de onderstaande knop <interface>Eigenschap toevoegen...</interface> klikken om enige venstereigenschappen toe te voegen die getroffen zullen worden door de regel

en: Close
nl: Sluiten

en: Add Property...
nl: Eigenschap toevoegen...

en: Detect Window Properties
nl: Venstereigenschappen detecteren

en: Instantly
nl: Onmiddellijk

en: After %1 second | After %1 seconds
nl[0]: Na %1 seconde
nl[1]: Na %1 seconden

en: Add property to the rule
nl: Eigenschap aan de regel toevoegen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings for %1
nl: Instellingen voor %1

en: New window settings
nl: Nieuwe vensterinstellingen

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
nl: U hebt een vensterklasse als 'onbelangrijk' aangemerkt.
    Dit betekent dat de instellingen mogelijk op alle vensters van alle toepassingen worden toegepast. Als u een generieke instelling wilt maken is het aanbevolen om tenminste het aantal venstertypes te limiteren zodat speciale venstertypen worden vermeden.

en: Some applications set their own geometry after starting, overriding your initial settings for size and position. To enforce these settings, also force the property "%1" to "Yes".
nl: Sommige toepassingen stellen hun eigen geometrie in na de start, waarmee uw initiële instellingen voor grootte en positie overschreven worden. Om deze instellingen af te dwingen, dwing de eigenschap "%1" af op "Ja".

en: Description
nl: Beschrijving

en: Window matching
nl: Venster overeen laten komen

en: Window class (application)
nl: Vensterklasse (toepassing)

en: Match whole window class
nl: Op hele vensterklasse overeen laten komen

en: Whole window class
nl: Gehele vensterklasse

en: Window types
nl: Venstertypen

en: Window role
nl: Vensterrol

en: Window title
nl: Venstertitel

en: Machine (hostname)
nl: Machine (hostnaam)

en: Position
nl: Positie

en: Size & Position
nl: Grootte & positie

en: Size
nl: Grootte

en: Maximized horizontally
nl: Horizontaal gemaximaliseerd

en: Maximized vertically
nl: Verticaal gemaximaliseerd

en: Virtual Desktop
nl: Virtueel bureaublad

en: Virtual Desktops
nl: Virtuele bureaubladen

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Screen
nl: Scherm

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Minimized
nl: Geminimaliseerd

en: Shaded
nl: Opgerold

en: Initial placement
nl: Initiële plaatsing

en: Ignore requested geometry
nl: Aangevraagde geometrie negeren

en: Windows can ask to appear in a certain position.
    By default this overrides the placement strategy
    what might be nasty if the client abuses the feature
    to unconditionally popup in the middle of your screen.
nl: Vensters kunnen vragen om op een bepaalde positie te verschijnen.
    Dit overschrijft de standaard strategie voor plaatsing
    hetgeen vervelend uit kan pakken als een client deze functie
    misbruikt door zonder meer in het midden van uw scherm te verschijnen.

en: Minimum Size
nl: Minimum grootte

en: Maximum Size
nl: Maximum grootte

en: Obey geometry restrictions
nl: Beperkingen van afmetingen naleven

en: Eg. terminals or video players can ask to keep a certain aspect ratio
    or only grow by values larger than one
    (eg. by the dimensions of one character).
    This may be pointless and the restriction prevents arbitrary dimensions
    like your complete screen area.
nl: Bijv. terminals of videospelers kunnen vragen om een bepaalde beeldverhouding
    te bewaren of alleen te groeien met waarden groter dan één
    (bijv. met de afmeting van één teken.
    Dit kan zonder betekenis zijn en de beperkingen voorkomen willekeurige
    afmetingen zoals uw gehele scherm.

en: Keep above other windows
nl: Boven andere vensters houden

en: Arrangement & Access
nl: Plaatsing & toegang

en: Keep below other windows
nl: Onder andere vensters houden

en: Skip taskbar
nl: Niet in taakbalk

en: Window shall (not) appear in the taskbar.
nl: Venster mag (niet) in de taakbalk verschijnen.

en: Skip pager
nl: Niet in pager

en: Window shall (not) appear in the manager for virtual desktops
nl: Venster mag (niet) in de beheerder van virtuele bureaubladen verschijnen

en: Skip switcher
nl: Niet in omschakelaar

en: Window shall (not) appear in the Alt+Tab list
nl: Venster mag (niet) in de lijst van Alt+Tab verschijnen

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: No titlebar and frame
nl: Geen titelbalk en rand

en: Appearance & Fixes
nl: Uiterlijk & reparaties

en: Titlebar color scheme
nl: Kleurenschema van titelbalk

en: Active opacity
nl: Actieve ondoorzichtigheid

en: Inactive opacity
nl: Inactieve ondoorzichtigheid

en: Focus stealing prevention
nl: Voorkomen van afpakken van focus

en: KWin tries to prevent windows from taking the focus
    ("activate") while you're working in another window,
    but this may sometimes fail or superact.
    "None" will unconditionally allow this window to get the focus while
    "Extreme" will completely prevent it from taking the focus.
nl: KWin probeert te voorkomen dat vensters focus nemen
    ("actief worden") terwijl u werkt in een ander venster,
    maar dit kan soms mislukken of genegeerd worden.
    "Geen" staat onvoorwaardelijk aan dit venster toe om focus te krijgen
    terwijl "Extreem" volledig zal voorkomen dat het focus neemt.

en: Focus protection
nl: Bescherming van focus

en: This controls the focus protection of the currently active window.
    None will always give the focus away,
    Extreme will keep it.
    Otherwise it's interleaved with the stealing prevention
    assigned to the window that wants the focus.
nl: Dit bestuurt de bescherming van de focus van het nu actieve venster.
    Geen zal altijd de focus weggeven,
    Extreem zal het behouden.
    Overigens is het verweven met het voorkomen van stelen
    toegekend aan het venster dat de focus wil.

en: Accept focus
nl: Focus accepteren

en: Windows may prevent to get the focus (activate) when being clicked.
    On the other hand you might wish to prevent a window
    from getting focused on a mouse click.
nl: Vensters kunnen voorkomen focus te krijgen (actief) bij erop klikken.
    Aan de andere kant zou het kunnen zijn dat u wilt voorkomen dat een
    venster focus krijgt als er op wordt geklikt.

en: Ignore global shortcuts
nl: Globale snelkoppelingen negeren

en: When used, a window will receive
    all keyboard inputs while it is active, including Alt+Tab etc.
    This is especially interesting for emulators or virtual machines.
    
    Be warned:
    you won't be able to Alt+Tab out of the window
    nor use any other global shortcut (such as Alt+F2 to show KRunner)
    while it's active!
nl: Bij gebruik, zal een venster alle toetsenbordinvoer krijgen
    wanneer het actief is, inclusief Alt+Tab etc.
    Dit is speciaal van belang voor emulatoren of virtuele machines.
    
    Waarschuwing:
    u kunt niet meer met Alt+Tab uit het venster komen
    en ook niet een andere globale sneltoets gebruiken (zoals Alt+F2 om
    KRunner op te roepen) wanneer het actief is!

en: Closeable
nl: Af te sluiten

en: Set window type
nl: Venstertype instellen

en: Desktop file name
nl: Bureaubladbestandsnaam

en: Block compositing
nl: Compositing blokkeren

en: Window class not available
nl: Vensterklasse niet beschikbaar

[ctx: @info]
en: This application is not providing a class for the window, so KWin cannot use it to match and apply any rules. If you still want to apply some rules to it, try to match other properties like the window title instead.<nl/><nl/>Please consider reporting this bug to the application's developers.
nl: Deze toepassing levert geen klasse voor het venster, dus kan KWin het niet gebruiken om het te koppelen en regels toepassen. Als u toch enige regels op wilt toepassen, probeer het te koppelen aan andere eigenschappen zoals in plaats daarvan de venstertitel.<nl/><nl/>Overweeg om deze bug aan de ontwikkelaars van de toepassing te rapporteren.

en: All Window Types
nl: Alle venstertypen

en: Normal Window
nl: Normaal venster

en: Dialog Window
nl: Dialoogvenster

en: Utility Window
nl: Hulpmiddelenvenster

en: Dock (panel)
nl: Dock (paneel)

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Torn-Off Menu
nl: Afgescheurd menu

en: Splash Screen
nl: Opstartscherm

en: Desktop
nl: Bureaublad

note: i18n("Unmanaged Window")},  deprecated
en: Standalone Menubar
nl: Losstaande menubalk

en: All Desktops
nl: Alle bureaubladen

[ctx: @info:tooltip in the virtual desktop list]
en: Make the window available on all desktops
nl: Maak het venster beschikbaar op alle bureaubladen

en: All Activities
nl: Alle activiteiten

[ctx: @info:tooltip in the activity list]
en: Make the window available on all activities
nl: Maak het venster beschikbaar op alle activiteiten

en: Default
nl: Standaard

en: No Placement
nl: Geen positionering

en: Minimal Overlapping
nl: Minimale overlapping

en: Maximized
nl: Gemaximaliseerd

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Random
nl: Willekeurig

en: In Top-Left Corner
nl: In hoek linksboven

en: Under Mouse
nl: Onder de muis

en: On Main Window
nl: Aan hoofdvenster

en: None
nl: Geen

en: Low
nl: Laag

en: Normal
nl: Normaal

en: High
nl: Hoog

en: Extreme
nl: Extreem

en: Unmanaged window
nl: Niet beheerd venster

en: Could not detect window properties. The window is not managed by KWin.
nl: Kon venstereigenschappen niet detecteren. Het venster wordt niet door KWin beheerd.
