kwin - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
nl: Virtueel toetsenbord

en: Choose Virtual Keyboard
nl: Virtueel toetsenbord kiezen

en: None
nl: Geen

en: Do not use any virtual keyboard
nl: Geen virtueel toetsenbord gebruiken

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
nl: Deze module laat u het te gebruiken virtuele toetsenbord kiezen.
