kwin - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Desktop Effects
nn: Skrivebords­effektar

en: Author: %1
    License: %2
nn: Utviklar: %1
    Lisens: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
nn: Vis/gøym video

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
nn: Set opp …

en: This module lets you configure desktop effects.
nn: Her kan du setja opp skrivebordseffektar.

en: Hint: To find out or configure how to activate an effect, look at the effect's settings.
nn: Hint: Sjå på effektinnstillingane for å finna ut korleis du set opp eller tek effekten i bruk.

en: Configure Filter
nn: Set opp filter

en: Exclude unsupported effects
nn: Utelat effektar som ikkje er støtta

en: Exclude internal effects
nn: Utelat interne effektar

en: Get New Desktop Effects...
nn: Hent nye skrivebordseffektar …
