kwin - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
nn: Skjermtastatur

en: Choose Virtual Keyboard
nn: Vel skjermtastatur

en: None
nn: Inkje

en: Do not use any virtual keyboard
nn: Ikkje bruk noko skjermtastatur

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
nn: Med denne modulen kan du velja kva skjerm­tastatur du vil bruka.
