kwin - en to nn translation catalogue (14 entries)

[ctx: @item:inlistbox]
en: None
nn: Ingen

en: Global animation speed:
nn: Global animasjonsfart:

[ctx: @info:tooltip]
en: Some applications do not support this setting: In particular, GTK applications cannot change animation duration, but will still disable animations when <interface>animation speed</interface> is <interface>Instant</interface>.
nn: Nokre program støttar ikkje denne innstillingar: For eksempel kan du ikkje endra kor lenge animasjonar varer i GTK-program. Men animasjonane vert like vel slegne av dersom du set <interface>animasjonsfart</interface> til <interface>Med ein gong</interface>.

[ctx: Animation speed]
en: Slow
nn: Sakte

[ctx: Animation speed]
en: Instant
nn: Med ein gong

[ctx: @title:group]
en: Desktop animations
nn: Skrivebordsanimasjonar

[ctx: @label:listbox]
en: Window open/close:
nn: Opning/lukking av vindauge:

[ctx: @label:listbox]
en: Window maximize:
nn: Maksimering av vindauge:

[ctx: @label:listbox]
en: Window minimize:
nn: Minimering av vindauge:

[ctx: @label:listbox]
en: Window full screen:
nn: Vindauge til fullskjerm:

[ctx: @label:listbox]
en: Peek at desktop:
nn: Kikk på skrivebordet:

[ctx: @label:listbox]
en: Virtual desktop switching:
nn: Byte av virtuelt skrivebord:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure…
nn: Set opp …

[ctx: @title:group translate as short as possible]
en: More effects settings:
nn: Fleire effektinnstillingar:
