kcmkwinrules - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Edit
oc: Edicion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Shortcut
oc: Acorchi

en: Toolbar
oc: Barra d'espleches

en: Desktop
oc: Burèu

en: Default
oc: Defaut

en: Centered
oc: Centrat

en: Random
oc: Aleatòri

en: Low
oc: Bassa

en: High
oc: Nautor :
