kwin - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Desktop Effects
pa: ਡੈਸਕਟਾਪ ਪਰਭਾਵ

en: Author: %1
    License: %2
pa: ਲੇਖਕ: %1
    ਲਸੰਸ: %2

[ctx: @info:tooltip]
en: Show/Hide Video
pa: ਵਿਡੀਓ ਵੇਖਾਓ/ਲੁਕਾਓ

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure...
pa: ...ਸੰਰਚਨਾ

en: This module lets you configure desktop effects.
pa: ਇਹ ਮੋਡੀਊਲ ਤੁਹਾਨੂੰ ਡੈਸਕਟਾਪ ਪਰਭਾਵ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ ਲਈ ਸਹਾਇਕ ਹੈ।

en: Configure Filter
pa: ਫਿਲਟਰ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ

en: Exclude unsupported effects
pa: ਗ਼ੈਰ-ਸਹਾਇਕ ਪਰਭਾਵ ਅਲਹਿਦਾ ਰੱਖੋ

en: Exclude internal effects
pa: ਅੰਦਰੂਨੀ ਪਰਭਾਵ ਅਲਹਿਦਾ ਰੱਖੋ

en: Get New Desktop Effects...
pa: ...ਨਵੇਂ ਡੈਸਕਟਾਪ ਪਰਭਾਵ ਲਵੋ
