kcm_kwindesktop - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: There was an error connecting to the compositor.
pa: ਕੰਪੋਜ਼ਟਰ ਨਾਲ ਕਨੈਕਟ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ ਆਈ ਸੀ।

en: There was an error saving the settings to the compositor.
pa: ਕੰਪੋਜ਼ਟਰ ਨਾਲ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਸੰਭਾਲਣ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ ਆਈ ਸੀ।

[ctx: @info:tooltip]
en: Rename
pa: ਨਾਂ ਬਦਲੋ

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Row %1
pa: ਕਤਾਰ %1

[ctx: @action:button]
en: Add
pa: ਜੋੜੋ

en: 1 Row | %1 Rows
pa[0]: 1 ਕਤਾਰ
pa[1]: %1 ਕਤਾਰਾਂ

en: Options:
pa: ਚੋਣਾਂ:

en: Navigation wraps around
pa: ਨੇਵੀਗੇਸ਼ਨ ਪਾਸਿਓ ਸਮੇਟੋ

en: %1 ms
pa: %1 ਮਿਲੀਸਕਿੰਟ

en: Show desktop layout indicators
pa: ਡੈਸਕਟਾਪ ਲੇਆਉਟ ਇੰਡੀਕੇਟਰ ਵੇਖੋ

en: Virtual Desktops
pa: ਫ਼ਰਜ਼ੀ ਡੈਸਕਟਾਪ
