kwin - en to pa translation catalogue (8 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
pa: ਅਸੈੱਸਬਿਲਟੀ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
pa: ਦਿੱਖ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
pa: ਫੋਕਸ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
pa: ਟੂਲ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
pa: ਵਰਚੁਅਲ ਡੈਸਕਟਾਪ ਬਦਲਣ ਐਨੀਮੇਸ਼ਨ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
pa: ਵਿੰਡੋ ਇੰਤਜ਼ਾਮ

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
pa: ਵਿੰਡੋ ਖੁੱਲ੍ਹਣ/ਬੰਦ ਐਨੀਮੇਸ਼ਨ

en: KWin development team
pa: ਕੇ-ਵਿਨ ਡਿਵੈਲਪਮੈਂਟ ਟੀਮ
