kwin_clients - en to pa translation catalogue (11 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
pa: ਸਧਾਰਨ

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
pa: ਵੱਡਾ

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
pa: ਬਹੁਤ ਵੱਡਾ

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
pa: ਵਿਰਾਟ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
pa: ਸੰਰਚਨਾ ਡਾਈਲਾਗ

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
pa: ਟਾਈਟਲ ਇਕਸਾਰ(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
pa: ਖੱਬਾ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
pa: ਕੇਂਦਰ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
pa: ਸੱਜਾ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
pa: ਰੰਗਦਾਰ ਵਿੰਡੋ ਬਾਰਡਰ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
pa: ਬਟਨ ਐਨੀਮੇਸ਼ਨ
