kwin - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
pl: Klawiatura ekranowa

en: Choose Virtual Keyboard
pl: Wybierz klawiaturę ekranową

en: None
pl: Brak

en: Do not use any virtual keyboard
pl: Nie używaj żadnej klawiatury ekranowej

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
pl: Ten moduł umożliwia wybranie której klawiatury ekranowej użyć.
