kwin - en to pl translation catalogue (9 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
pl: Ułatwienia dostępu

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
pl: Wygląd

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
pl: Uaktywnianie

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
pl: Podejrzyj animacje pulpitu

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
pl: Narzędzia

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
pl: Animacje przełączania pulpitów wirtualnych

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
pl: Zarządzanie oknami

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
pl: Animacje otwierania/zamykania okien

en: KWin development team
pl: Zespół programistów KWin
