kwin_clients - en to pl translation catalogue (17 entries)

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Tiny
pl: Mały

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Normal
pl: Normalny

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Large
pl: Duży

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Large
pl: Bardzo duży

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Huge
pl: Wielki

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Very Huge
pl: Bardzo wielki

[ctx: @item:inlistbox Button size:]
en: Oversized
pl: Olbrzymi

en: Button size:
pl: Rozmiar przycisku:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlastikConfigDialog)
en: Config Dialog
pl: Okno ustawień

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, titleAlign)
en: Title &Alignment
pl: Wyrówn&anie tytułu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignLeft)
en: Left
pl: Do lewej

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignCenter)
en: Center
pl: Do środka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_titleAlignRight)
en: Right
pl: Do prawej

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Check this option if the window border should be painted in the titlebar color. Otherwise it will be painted in the background color.
pl: Jeśli ta opcja jest zaznaczona, obramowania okien będą rysowane za pomocą koloru paska tytułowego.W przeciwnym razie będą one miały kolor tła.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_coloredBorder)
en: Colored window border
pl: Kolorowe obramowanie okna

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Check this option if you want the buttons to fade in when the mouse pointer hovers over them and fade out again when it moves away.
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że przyciski będą jaśnieć, gdy wskaźnik myszy znajdzie się nad nimi i ciemnieć, gdy się przesunie gdzie indziej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateButtons)
en: Animate buttons
pl: Animuj przyciski
