kcmkwindecoration - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: More actions for this window
pl: Więcej działań dla tego okna

en: Application menu
pl: Menu programów

en: On all desktops
pl: Na wszystkich pulpitach

en: Minimize
pl: Zminimalizuj

en: Maximize
pl: Zmaksymalizuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Context help
pl: Pomoc podręczna

en: Shade
pl: Zwiń

en: Keep below other windows
pl: Utrzymuj pod innymi oknami

en: Keep above other windows
pl: Utrzymuj nad innymi oknami

en: Window Decorations
pl: Wygląd okien

en: Author
pl: Autor

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme's default (%1)
pl: Zgodny z wyglądem (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
pl: To narzędzie umożliwia ustawienie wyglądu okien dla bieżącej sesji bez zagrożenia przypadkowego ustawienia go na taki, który jest niedostępny lub taki, który już jest ustawiony.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
pl: Nazwa wyglądu okien, których chcesz ustawić dla KWin. Wpisanie pełnej ścieżki spowoduje wyszukanie tego wyglądu w danym katalogu, a następnie jego nałożenie, jeśli zostanie on znaleziony.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
pl: Pokaż wszystkie wyglądy dostępne w systemie (i który z nich jest bieżącym)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
pl: Rozwiązano %1 do wyglądu KWin Aurorae "%2" i zostanie on ustawiony jako bieżący wygląd.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
pl: Próbowałeś wpisać ścieżkę pliku, lecz nie można z niej określić wyglądu, więc działanie zostanie przerwane, bo nie ma wyglądu do ustawienia

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
pl: Żądany wygląd "%1" jest już ustawiony jako wygląd dla okien.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
pl: Pomyślnie zastosowano wygląd dla wskaźników %1 w bieżącej sesji Plazmy

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
pl: Nie udało się zapisać ustawień wyglądu z nieznanego powodu, lecz jest to błąd, z którego nie można się wycofać. Spróbuj ponownie.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
pl: Nie można znaleźć wyglądu "%1". Wygląd powinien być jednym z następujących ustawień: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
pl: Masz następujące wyglądy dla okien dla KWin w swoim systemie:

en: Titlebar
pl: Pasek tytułu

en: Drop button here to remove it
pl: Upuść tutaj przycisk, aby go usunąć

en: Drag buttons between here and the titlebar
pl: Przeciągnij przycisk stąd na pasek tytułu

en: This module lets you configure the window decorations.
pl: Ten moduł umożliwia określenie wyglądu okien.

[ctx: tab label]
en: Theme
pl: Wygląd

[ctx: tab label]
en: Titlebar Buttons
pl: Przyciski paska tytułu

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
pl: Rozmiar obramowania okna:

[ctx: button text]
en: Get New Window Decorations...
pl: Pobierz nowy wygląd dla okien...

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
pl: Zamknij okno po dwukrotnym naciśnięciu na przycisk menu

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
pl: Naciśnij i przytrzymaj przycisk menu, aby pokazać menu.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
pl: Pokaż podpowiedź po najechaniu na przycisk paska tytułu

en: Edit %1 Theme
pl: Edytuj wygląd %1

en: No Borders
pl: Bez obramowań

en: No Side Borders
pl: Bez obramowania z boku

en: Tiny
pl: Małe

en: Normal
pl: Normalne

en: Large
pl: Duże

en: Very Large
pl: Bardzo duże

en: Huge
pl: Wielkie

en: Very Huge
pl: Bardzo wielkie

en: Oversized
pl: Przewymiarowane
