kwin - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Some legacy X11 apps require the ability to read keystrokes typed in other apps for certain features, such as handling global keyboard shortcuts. This is allowed by default. However other features may require the ability to read all keys, and this is disabled by default for security reasons. If you need to use such apps, you can choose your preferred balance of security and functionality here.
pl: Stare aplikacje X11 wymagają możliwości odczytywania naciśnięć klawiszy także w innych aplikacjach do celów związanych z globalnymi skrótami klawiszowymi. Jest to domyślnie włączone. Niestety inne funkcje mogą wymagać możliwości odczytu wszystkich klawiszy, a to jest domyślnie wyłączone ze względów bezpieczeństwa. Jeśli potrzebujesz używać takiej aplikacji, to możesz tutaj wybrać coś pomiędzy bezpieczeństwem i dawanymi możliwościami.

en: Allow legacy X11 apps to read keystrokes typed in all apps:
pl: Zezwól starym aplikacjom X11 na odczyt naciśnięć klawiszy we wszystkich aplikacjach:

en: Never
pl: Nigdy

en: Only Meta, Control, Alt and Shift keys
pl: Tylko klawisze: Meta, Ctrl, Alt oraz Shift

en: As above, plus any key typed while the Control, Alt, or Meta keys are pressed
pl: Jak powyżej, plus dowolny klawisz wpisany po naciśnięciu klawisza Ctrl, Alt lub Meta (zazwyczaj klawisz z logiem Windowsa)

en: Always
pl: Zawsze

en: Additionally include mouse buttons
pl: Dodatkowo uwzględnij przyciski myszy

en: Note that using this setting will reduce system security to that of the X11 session by permitting malicious software to steal passwords and spy on the text that you type. Make sure you understand and accept this risk.
pl: Zwróć uwagę, że włączenie tego ustawienia obniży poziom bezpieczeństwa systemu dla posiedzeń X11, bo umożliwia szkodliwym aplikacją kradnięcie haseł i podglądanie tekstu, który wpisujesz. Upewnij się, że to rozumiesz i że odpowiada ci takie ryzyko.
