kwin - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
pt: Teclado Virtual

en: Choose Virtual Keyboard
pt: Seleccionar o Teclado Virtual

en: None
pt: Nenhum

en: Do not use any virtual keyboard
pt: Não usar nenhum teclado virtual

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
pt: Este módulo permite-lhe seleccionar o teclado virtual a usar.
