kwin - en to pt translation catalogue (9 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
pt: Acessibilidade

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
pt: Aparência

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
pt: Foco

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
pt: Seleccionar na Animação do Ecrã

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
pt: Ferramentas

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
pt: Animação da Mudança de Ecrã Virtual

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
pt: Gestão de Janelas

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
pt: Animação da Abertura/Fecho de Janelas

en: KWin development team
pt: Equipa de desenvolvimento do KWin
