kwin_scripts - en to pt translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
pt: Painel de Vídeo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
pt: Aplicar a

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
pt: Lista, separada por vírgulas, das classes de janelas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
pt: Tudo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
pt: Ignorar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
pt: Nada
