kwin - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
pt_BR: Teclado virtual

en: Choose Virtual Keyboard
pt_BR: Escolher teclado virtual

en: None
pt_BR: Nenhum

en: Do not use any virtual keyboard
pt_BR: Não usar nenhum teclado virtual

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
pt_BR: Este módulo permite a você escolher o teclado virtual a usar.
