kwin_scripts - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::VideoWallConfigForm)
en: Video Wall
pt_BR: Painel de vídeo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ApplyTo)
en: Apply to
pt_BR: Aplicar em

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Whitelist) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_Blacklist)
en: Comma separated list of window classes
pt_BR: Lista separada por vírgulas das classes das janelas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, applyLabel)
en: All
pt_BR: Tudo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Ignore)
en: Ignore
pt_BR: Ignorar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ignoreLabel)
en: None
pt_BR: Nenhum
