kwin - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Virtual Keyboard
ro: Tastatură virtuală

en: Choose Virtual Keyboard
ro: Alege tastatura virtuală

en: None
ro: Niciuna

en: Do not use any virtual keyboard
ro: Nu folosi nicio tastatură virtuală

en: This module lets you choose the virtual keyboard to use.
ro: Acest modul vă permite să alegeți tastatura virtuală de folosit.
