kwin - en to ro translation catalogue (12 entries)

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Accessibility
ro: Accesibilitate

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Appearance
ro: Aspect

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Focus
ro: Focalizare

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Peek at Desktop Animation
ro: Animație de tras cu ochiul la birou

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Tools
ro: Unelte

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Virtual Desktop Switching Animation
ro: Animație de comutare birouri virtuale

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Management
ro: Gestiune ferestre

[ctx: Category of Desktop Effects, used as section header]
en: Window Open/Close Animation
ro: Animație de deschidere/închidere a ferestrelor

en: KWin development team
ro: Echipa de dezvoltare KWin

[ctx: Error message]
en: Could not locate package metadata
ro: Metadatele pachetului nu au putut fi găsite

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not contain a valid metadata.json file
ro: %1 nu conține un fișier valid metadata.json

[ctx: Required file does not exist]
en: %1 does not exist
ro: %1 nu există
