kwin - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Import KWin Script
ro: Importă script KWin

[ctx: Placeholder is error message returned from the install service]
en: Cannot import selected script.
    %1
ro: Scriptul ales nu poate fi importat.
    %1

[ctx: Placeholder is name of the script that was imported]
en: The script "%1" was successfully imported.
ro: Scriptul „%1” a fost importat cu succes.

en: Error when uninstalling KWin Script: %1
ro: Eroare la dezinstalarea scriptului KWin: %1

en: Install from File…
ro: Instalează din fișier…

[ctx: @action:button get new KWin scripts]
en: Get New…
ro: Obține noi…

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete…
ro: Șterge…
